Unisex hodinky

Abychom vám zjednodušili výběr vašich vysněných hodinek, roztřídili jsme jednotlivé typy do kategorií pánské, dámské a unisex hodinky. Ne každé hodinky totiž můžou dobře sloužit všem. Tak ať zbytečně neztrácíte čas :-)

Dámské a pánské verze se liší ve velikostech ciferníků i šířce pásků. Ideální pánské hodinky mají ciferník průměru 40 mm a větší. Skvěle tak vyniknou na širokém mužném zápěstí. Větší bývá i šířka pásků. Ta se u pánských hodinek zpravidla pohybuje okolo 20 mm.

Důležitá je i správná kombinace barev. Oblíbenou barevnou kombinací pánských hodinek je černo-hnědá. Ale na Urban Master si určitě vyberete i hodinky s bílým ciferníkem a třeba šedivým, či stříbrným páskem. Anebo si raději zvolíte kovový řemínek v titanové barvě? A co třeba trochu barev do toho života? Červené, či žluté gumové pásky ocení hlavně mladší generace, či nadšení sportovci.

Naše unisex hodinky jsou minimalistické, ale zároveň neotřelé a stylové. Dřevěné pánské hodinky s ciferníkem či tělem z pravého dřeva doplní skvěle váš outfit. Barevné hodinky s gumovým páskem, nebo třeba hodinky se stopkami oceníte při volnočasových aktivitách. Pánské hodinky s kovovým řemínkem dobře poslouží jako hodinky univerzální.

Na Urban Master si najde unisex hodinky blízké svému srdci elegán i zapálený sportovec.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.