Zobrazuji všech 13 výsledků

Batohy na notebook

Batohy na notebook se od klasických městských nebo cestovních batohů liší především přítomností samostatné prostorné kapsy pro přenosný počítač. Jak ale vybrat ten správný batoh právě pro vás a váš notebook či tablet?

Zobrazit více

Nejdůležitějším faktorem je velikost vnitřního prostoru na samotný notebook udávný v palcích. Ten se zpravidla nachází v prostoru zad, kde je notebook chráněn před pádem a jiným poškozením. Pokud s sebou vedle počítače přenášíte také myš nebo jiné příslušenství, zaujmou vás prostorné kapsy uvnitř batohu. Díky nim si můžete vše přehledně zorganizovat. Na cestě do práce či do školy oceníte pohodlí a ergonomii batohů díky nastavitelným polstrovaným popruhům. Důležitou součástí batohu je pevné dno, které odolá i těžkému notebooku. Vybíráme pro vás jen ty nejkvalitnější batohy od světových i českých značek. O počítač, tablet či dokumenty se tedy nemusíte bát.

Dávno pryč jsou časy, kdy speciální batoh na notebook znamenal ustoupení designu. Dnes máte na výběr ze široké škály klasických a moderních stylů, nespočtu materiálů a barev. Ať už přenášíte pracovní notebook, herní stroj nebo notebook do lavic a na přednášky, jistě si u nás svého favorita najdete.

U všech batohů najdete informace o objemu, materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.