Zobrazuji všechny 4 výsledky

Cestovní peněženky

Cestujete-li nalehko, pak s sebou jistě nehodláte vláčet zbytečnosti. K tomu vám dopomohou minimalistické cestovní peněženky, které v sobě ukryjí překvapivě mnoho.

Dostatek prostoru poskytnou jak vašim kartám, tak i nutné hotovosti. Nejdůležitější doklady jako občanský nebo řidičský průkaz či pas si zde rovněž najdou své místo. Možnost zpřehlednění a organizace karet a dokladů je hlavní předností cestovních peněženek. Peněženka, obal, či pouzdro na doklady budou vaším společníkem na všech cestách. Od teď už jen na lehko.

Velikost je na cesty nesmírně důležitá. Ale každý máme jiné preference. Na dlouhé cesty přes oceán se bude hodit jedno pouzdro na všechny věci. Sáhnout můžete třeba po cestovní peněžence Xpress, nebo pouzdru na doklady Fixed Passport. Pro kratší cesty či výlety naopak uvítáte minimalistickou variantu, která zabere co nejméně místa v kapse. Minix, nebo Fixed Tiny budou to správnou volbou.

Pokud to s místem v zavazadle berete opravdu vážně, řešením vám může být spojení peněženky a pouzdra na váš chytrý telefon. Budete se tak jisti, že o své doklady jen tak nepřijdete. Ideál na cesty po evropských velkoměstech nebo na leteckou dovolenou.

U všech peněženek najdete podrobné informace o materiálech, přihrádkách a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.