Zobrazuji všech 18 výsledků


Minimalistické peněženky

Zakládáte si na jednoduchosti a organizaci svých věcí? Pak objevte minimalistické peněženky, které by ve vaší výbavě neměly chybět.
Zobrazit více
Nejvýraznějšími minimalistickými peněženkami jsou peněženky s elastickou kapsou, které pojmou to hlavní - kreditní karty, doklady a bankovky. Přesně takové peněženky vyrábí německá firma Makakaontherun. Za každý prodej jejich peněženek jde 1 Euro na podporu organizace Save the Childer a dalších neziskových organizací. Koupí peněženky můžete podpořit děti v rozvojových zemích podobně jako samotní zakladatelé, kteří se angažují jako dobrovolníci.

Další možností jsou peněženky ve formě pouzdra na karty a bankovky. Tyto peněženky jsou skvělé svými kompaktními rozměry, hravě se schovají v kapse a to nejcenější máte vždy po ruce. Jejich představitelem je třeba peněženka Minix.

Kožené business peněženky vyrobené z kvalitní hovězí kůže a stoprocentní ovčí merino vlny skrývají dvě samostatné kapsy na karty, doklady, hotovost nebo vizitky. Peněženky pojmou až 16 karet.

U všech peněženek najdete podrobné informace o materiálech, přihrádkách a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.