Zobrazuji všech 19 výsledků

Minimalistické peněženky

Zakládáte si na jednoduchosti a organizaci svých věcí? Pak objevte minimalistické peněženky, které by ve vaší výbavě neměly chybět.

Zobrazit více

Malá pánská či dámská peněženka je nezbytná pro všechny nesvázané lidi, co chtějí mít volné kapsy a přesto mít u sebe vše, co peněženka umí pojmout.

Nejvýraznějšími minimalistickými peněženkami jsou peněženky s elastickou kapsou, které pojmou to hlavní – kreditní karty, doklady a bankovky. Přesně takové peněženky vyrábí německá firma Makakaontherun. Za každý prodej jejich peněženek jde 1 Euro na podporu organizace Save the Childer a dalších neziskových organizací. Koupí peněženky můžete podpořit děti v rozvojových zemích podobně jako samotní zakladatelé, kteří se angažují jako dobrovolníci.

Další možností jsou peněženky ve formě pouzdra na karty a bankovky. Tyto peněženky jsou skvělé svými kompaktními rozměry, hravě se schovají v kapse a to nejcenější máte vždy po ruce. Jejich představitelem je třeba peněženka Minix.

V neposlední řadě tu máme stylové peněženky vyrobené z kvalitní hovězí kůže a stoprocentní ovčí merino vlny. Značka Crazy Horse Craft je ztělesněním minimalismu, kvalitního zpracování a dokonalých materiálů. Vybrat si můžete z mnoha typů i barev. Peněženky  skrývají samostatné kapsy na karty, doklady, hotovost nebo vizitky. Mohou pojmout až 16 karet.

Trend 21. století nastoluje česká značka Fixed. Větší či menší peněženky na karty si můžete pořídit i se sledovacím trackerem napárovaným na váš mobilní telefon. Díky nim můžete vaší peněženku kdykoliv vypátrat.

U všech peněženek najdete podrobné informace o materiálech, přihrádkách a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme. Jsme tu pro vás kdykoliv.