O nás

Rádi cestujeme a při cestách se potřebujeme spolehnout na kvalitní a spolehlivou výbavu. Procházeli jsme desítky e-shopů a hledali vybavení a doplňky, které by byly jak funkční, tak designově výjimečné a zároveň šetrné k naší planetě. Ale bohužel výsledků nebylo mnoho.

A proto jsme začali pátrat. Začali jsme hledat malé výrobce batohů, hledat příběhy, které za nimi jsou a pomalu a postupně jsme začali nacházet přesně po čem jsme toužili. Po kvalitě, originalitě i ekologii.

A tak vznikl Urban Master. E-shop s originálními výrobky od výjimečných výrobců, které jinde nejsou k nalezení a třeba za nimi stojí i dobrá věc. U každého produktu najdete i příběh konkrétního výrobce. Například nákupem láhví na pití podpoříte trvalou udržitelnost, nebo novou peněženkou organizaci Save the Children. My vám následně váš nákup zabalíme do ekologického obalu a do 24 hodin odešleme, kam potřebujete. 

Staňte se i vy součástí našeho příběhu Urban Master.

Olda Urban Master

Olda

Záliby v čtení, fotografování a cestování určily mou roli v URBAN MASTER. Zabývám se psaním textů, fotografií a komunikací se zákazníky i dodavateli.

Olda

Jarda

IT znalosti, zájem o nové technologie a nakupování mě pasovali do role tvůrce stránek a vyhledávání nových, jedinečných produktů pro vás, naše zákazníky.

Jarda
Jarda Urban Master

Sledujte nás na Instagramu