Zobrazen 1. – 30. z 38 výsledků

-7%
-7%
3.090  2.873 
Nové
Nové
od 3.590 
-5%
1.500  1.429 
-44%
-4%
2.490 
-24%
-11%

Městské batohy

Hledáte batoh do městské džungle? Originální batohy nejen pro milovníky urban stylu na každenní nošení. Vybírejte batohy s maximální kvalitou a skvělým městským stylem.
Zobrazit více
Městský batoh musí spojovat tři základní kvality: pohodlí, zpracování a design. Právě to dělá z městského batohu společníka do školy, práce nebo kavárny. Pohodlné nošení je předpokladem a nutností. Kvalitní materiály pak ochrání vámi přenášený náklad před vnějšími, často nepříznivými, vlivy. Vybíráme pro vás designové městské batohy od českých i světových značek, které nejsou k dostání ve stovkách dalších e-shopů - s našimi batohy budete na ulici jedineční.

Multifunkčnost batohů do města je předností, kterou oceníte doslova každý den. Ať už přenášíte notebook, pracovní dokumenty, oblečení nebo cokoli jiného - městský batoh vám kryje záda. Moderní městské batohy ale myslí i na přírodu - volené materiály jsou šetrné k přírodě, recyklované nebo z přírodních materiálů.

U všech batohů najdete informace o objemu, materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.