Plastové boxy

Skvělá volba pro všechny, kteří i v krabičkách na jídlo spatřují estetický zážitek. Do školy, do práce i na výlety. Jídlo ve stylových plastových boxech budete chtít pořád.


Plastové krabičky na jídlo nabízejí lehkost a univerzálnost. Vhodné jsou kromě myčky a ledničky také do mikrovlnné trouby. Použité plasty neobsahují žádné škodlivé BPA látky. Na výběr máte z mnoha značek i barev. Plasty jsou navíc lehké a tím pádem pro přenos jídla ideální. Ať už jsou boxy samostatné, umístěné na sebe, nebo uvnitř dělené přepážkou, vždy oceníte, že můžete oddělit pevnou část jídla od tekuté. Případně můžete využít samostatné krabičky na omáčky a dresinky.

Litrové lunchboxy BLACK + BLUM Original jsou také vyrobené z odolných plastů. Uvnitř hlavního prostoru jsou navíc dvě samostatné mističky + prostor na příbor.

Značka MONBENTO nabízí řadu barevných plastových krabiček na jídlo. Fantasticky vypadají a jejich design byl oceněn na několika mezinárodních soutěžích. Jsou skladné do sebe, dokonale těsní a pod víčkem najdete prostor na příbor. Vybrat si lze od malých krabiček na dresink až po velké, téměř dvoulitrové patrové boxy.

Plastové krabičky na jídlo jsou na výběr z mnoha barevných variant. Pro pány tu máme černou či šedou verzi. Dámy zase určitě ocení moderní lunchbox v růžové barvě. A barevných boxů na jídlo u nás máme mnohem víc.

U všech boxů najdete informace o objemu, materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.

-20%
Blue NaturalBlue Natural
Green NaturalGreen Natural
OnyxOnyx
Pink MokaPink Moka
RedRed
TerracottaTerracotta
985  od 785 
GinkgoGinkgo
JungleJungle
MagnoliaMagnolia
PlumePlume
1.190 
Blue NaturalBlue Natural
Green NaturalGreen Natural
OnyxOnyx
Pink MokaPink Moka
985 
Arctic WhiteArctic White
Carbon BlackCarbon Black
Medium DesertMedium Desert
699 
Arctic WhiteArctic White
Carbon BlackCarbon Black
Flamingo PinkFlamingo Pink
Forest LightForest Light
499 
DimensionsDimensions
GinkgoGinkgo
JungleJungle
MagnoliaMagnolia
PlumePlume
1.220 
-20%
Poslední kusy
Indian summerIndian summer
Line art leavesLine art leaves
Sunset over IwamiSunset over Iwami
Údolí s balónyÚdolí s balóny
699  560 
AquamarineAquamarine
CarnationCarnation
CashmereCashmere
EucalyptusEucalyptus
InkInk
SageSage
SteelSteel
599 
-20%
Poslední kusy
Dark GreyDark Grey
DesertDesert
930  744 
-21%
Poslední kusy
Original price was: 680 Kč.Current price is: 540 Kč.