Zobrazuji všech 6 výsledků

Plastové boxy

Skvělá volba pro všechny, kteří i v krabičkách na jídlo spatřují estetický zážitek. Do školy, do práce i na výlety. Jídlo ve stylových plastových boxech budete chtít pořád.


Plastové krabičky na jídlo nabízejí lehkost a univerzálnost. Vhodné jsou kromě myčky a ledničky také do mikrovlnné trouby. Použité plasty neobsahují žádné škodlivé BPA látky. Na výběr máte z mnoha značek i barev. Plasty jsou navíc lehké a tím pádem pro přenos jídla ideální. Ať už jsou boxy samostatné, umístěné na sebe, nebo uvnitř dělené přepážkou, vždy oceníte, že můžete oddělit pevnou část jídla od tekuté. Případně můžete využít samostatné krabičky na omáčky a dresinky.

Litrové lunchboxy BLACK + BLUM Original jsou také vyrobené z odolných plastů. Uvnitř hlavního prostoru jsou navíc dvě samostatné mističky + prostor na příbor.

Značka MONBENTO nabízí řadu barevných plastových krabiček na jídlo. Fantasticky vypadají a jejich design byl oceněn na několika mezinárodních soutěžích. Jsou skladné do sebe, dokonale těsní a pod víčkem najdete prostor na příbor. Vybrat si lze od malých krabiček na dresink až po velké, téměř dvoulitrové patrové boxy.

Plastové krabičky na jídlo jsou na výběr z mnoha barevných variant. Pro pány tu máme černou či šedou verzi. Dámy zase určitě ocení moderní lunchbox v růžové barvě. A barevných boxů na jídlo u nás máme mnohem víc.

U všech boxů najdete informace o objemu, materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.

By the sea By the sea
Černobílé listy Černobílé listy
Indian summer Indian summer
Line art leaves Line art leaves
Sunset over Iwami Sunset over Iwami
Tropické lístky Tropické lístky
Údolí s balóny Údolí s balóny
699 
Dark Grey Dark Grey
Desert Desert
Terracotta Terracotta
930