Zobrazuji všech 18 výsledků

Exkluzivně
Exkluzivně
Exkluzivně
Exkluzivně
Exkluzivně
Exkluzivně
Exkluzivně
Česká značka
Česká značka
Česká značka
Česká značka
Česká značka

Láhve na pití

Ať už dáváte přednost čisté vodě nebo si svůj den rádi trochu osladíte, vyberte si z nabídky kvalitních designových lahví, které vám zpříjemní pitný režim. Omezení jednorázových lahví a kelímků navíc pomáhá životnímu prostředí.
Zobrazit více
Dodržet pitný režim nemusí být pro každého jednoduché. Dáváte-li přednost chladivé nerezové oceli, stylovému sklu, nebo odolnému plastu, jistě si vyberete tu správnou láhev. Láhve a termosky Dopper se speciálním víčkem poslouží i jako kelímek na pití. S šálkem kávy, čaje či studeného nápoje si zpříjemníte ranní porady v kanceláři nebo cestu po městě.

Plastové láhve jsou lehké a překvapivě odolné. V kombinaci se sklem navíc vytváří stylovou láhev jako stvořenou do vašich rukou . Víčko poslouží jako praktické pítko či malý kelímek. Použité plasty jsou bez škodlivých BPA příměsí. Nehrozí tak uvolňování mikroplastů, ani nepříjemného zápachu.

Vaše láska k přírodě a neplýtvání jednorázových obalů může mít ještě další pozitivní efekt. Z každé zakoupené láhve značky Dopper jde totiž 5 % tržby na pomoc se zaváděním pitné vody do vesnic v Nepálu. Pomáhat je v dnešní době opravdu snadné.