Zobrazen 1. – 70. z 133 výsledků

Jídelní sety

Co jíme si v dnešní době ohlídat dokážeme. Nezapomínejme však na to, z čeho námi pečlivě vybrané pochoutky konzumujeme – i na tom totiž zcela jistě záleží. Objevte jedinečné jídelní sety českých i světových značek.

Na oběd do práce nebo do školy skvěle poslouží jídelní boxy. Univerzální krabičky na jídlo, ve kterých svůj pokrm uschováte v ledničce, ohřejete v mikrovlnce nebo v případě nerezových boxů i v troubě a na závěr ho ve stylové krabičce můžete i servírovat. Už odzvonilo jednorázovým plastovým či papírovým obalům, doba se změnila. Řešíme nejen CO jíme, ale konečně také Z ČEHO. Každého ekologicky smýšlejícího člověka nadchnou nerezové či plastové jídelní boxy.

Nerezové boxy mají výhodu ve své odolnosti. Speciální potravinářská nerezová ocel se navíc nešpiní a nedrží zápach. Kombinace pevné ocelové konstrukce, klipů a silikonového kroužku zaručuje pevné těsné uzavření. Nemusíte se tak bát o svůj drahocenný náklad živin. Zastánce dělené stravy potěší nerezové krabičky s přepážkou pro oddělení přílohy nebo zeleniny a ovoce.

Plastové krabičky na jídlo nabízejí lehkost a univerzálnost. Vhodné jsou kromě myčky a ledničky také do mikrovlnné trouby. Použité plasty neobsahují žádné škodlivé BPA látky. Na výběr máte ze stylových pastelových barev. V kombinaci s nerezovým příborem rozhodně neuděláte chybu. Tyto krabičky vás doprovodí kamkoli.

Jídlo máme vyřešené, co ale s pitím? Ať už dáváte přednost čisté vodě nebo si svůj den rádi trochu osladíte, vyberte si z nabídky kvalitních designových lahví, které vám zpříjemní pitný režim.

Dodržet pitný režim nemusí být pro každého jednoduché. Dáváte-li přednost chladivé nerezové oceli, stylovému sklu, nebo odolnému plastu, jistě si vyberete tu správnou láhev. Láhve a termosky od značky Dopper se speciálním víčkem poslouží i jako kelímek na pití. Se šálkem kávy, čaje či studeného nápoje si zpříjemníte ranní porady v kanceláři nebo cestu po městě. Vaše láska k přírodě a neplýtvání jednorázových obalů může mít ještě další pozitivní efekt. Z každé zakoupené láhve značky Dopper jde totiž 5 % tržby na pomoc se zaváděním pitné vody do vesnic v Nepálu. Pomáhat je v dnešní době opravdu snadné.

Pro zkompletování jídelního setu si můžete vybrat například nerezové brčko, kelímek nebo praktický nerezový příbor v sekci příslušenství.

CotonCoton
DenimDenim
Green NaturalGreen Natural
OnyxOnyx
RedRed
TerracottaTerracotta
985 
GinkgoGinkgo
JungleJungle
MagnoliaMagnolia
PlumePlume
Rose WaxRose Wax
1.190 
CotonCoton
DenimDenim
Green NaturalGreen Natural
OnyxOnyx
RoseRose
985 
Carbon BlackCarbon Black
Forest LightForest Light
Ocean LightOcean Light
699 
Carbon BlackCarbon Black
Flamingo PinkFlamingo Pink
Forest LightForest Light
Medium DesertMedium Desert
Ocean LightOcean Light
499 
Blue WaxBlue Wax
GinkgoGinkgo
JungleJungle
PlumePlume
1.220 
KhakiKhaki
KorálováKorálová
OstružinováOstružinová
699 
By the seaBy the sea
Černobílé listyČernobílé listy
Indian summerIndian summer
Line art leavesLine art leaves
Sunset over IwamiSunset over Iwami
Tropické lístkyTropické lístky
Údolí s balónyÚdolí s balóny
699 
Nové
AquamarineAquamarine
CarnationCarnation
CashmereCashmere
EucalyptusEucalyptus
InkInk
LilacLilac
SageSage
+1
599 
Night BlueNight Blue
Rose GoldRose Gold
Water BlueWater Blue
od 799 
Nové
Bílá/pinkBílá/pink
Coton/onyxCoton/onyx
Zelená/modráZelená/modrá
170 
AntracitAntracit
BronzováBronzová
GoldGold
490 
Food is loveFood is love
Ink leavesInk leaves
Line art cutleryLine art cutlery
Watercolor leavesWatercolor leaves
359 
MintMint
NaturalNatural
320 
Bandaged HeartBandaged Heart
Boy with a TeddyBoy with a Teddy
Champagne RatChampagne Rat
Flying GirlFlying Girl
Graffiti is a CrimeGraffiti is a Crime
Hammer BoyHammer Boy
Kids on GunsKids on Guns
+5