Zobrazuji všech 44 výsledků

Jídelní boxy

Co jíme si v dnešní době ohlídat dokážeme. Nezapomínejme však na to, z čeho námi pečlivě vybrané pochoutky konzumujeme – i na tom totiž zcela jistě záleží. Objevte jedinečné jídelní boxy českých i světových značek.

Na oběd do práce nebo do školy skvěle poslouží jídelní boxy. Univerzální krabičky na jídlo, ve kterých svůj pokrm uschováte v ledničce, ohřejete v mikrovlnce nebo v případě nerezových boxů i v troubě a na závěr ho ve stylové krabičce můžete i servírovat. Už odzvonilo jednorázovým plastovým či papírovým obalům, doba se změnila. Řešíme nejen CO jíme, ale konečně také Z ČEHO. Každého ekologicky smýšlejícího člověka nadchnou nerezové či plastové jídelní boxy.

Nerezové boxy mají výhodu ve své odolnosti. Speciální potravinářská nerezová ocel se navíc nešpiní a nedrží zápach. Kombinace pevné ocelové konstrukce, klipů a silikonového kroužku zaručuje pevné těsné uzavření. Nemusíte se tak bát o svůj drahocenný náklad živin. Zastánce dělené stravy potěší nerezové krabičky s přepážkou pro oddělení přílohy nebo zeleniny a ovoce.

Plastové krabičky na jídlo nabízejí lehkost a univerzálnost. Vhodné jsou kromě myčky a ledničky také do mikrovlnné trouby. Použité plasty neobsahují žádné škodlivé BPA látky. Na výběr máte ze stylových pastelových barev. V kombinaci s nerezovým příborem rozhodně neuděláte chybu. Tyto krabičky vás doprovodí kamkoli.

Věděli jste, že termosky neslouží jen na nápoje, ale také na jídlo? Chcete-li si do práce či na výlet odnést jídlo, které nebudete muset ohřívat, jsou například termosky na jídlo značky Lurch ideálním řešením. A navíc v metalických barvách nádherně vypadají.

U všech boxů najdete informace o objemu, materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.

Coton Coton
Denim Denim
Onyx Onyx
Pink Pink
Red Red
985 
Blossom Blossom
Ginkgo Ginkgo
Jungle Jungle
Poppy Poppy
Rose Wax Rose Wax
1.190 
Coton Coton
Denim Denim
Onyx Onyx
Rose Rose
985 
Blossom Blossom
Blue Wax Blue Wax
Ginkgo Ginkgo
Jungle Jungle
1.220 
Khaki Khaki
Korálová Korálová
Ostružinová Ostružinová
Světle modrá Světle modrá
699 
By the sea By the sea
Černobílé listy Černobílé listy
Indian summer Indian summer
Line art leaves Line art leaves
Sunset over Iwami Sunset over Iwami
Tropické lístky Tropické lístky
699 
Dark Grey Dark Grey
Desert Desert
Powder Blue Powder Blue
Terracotta Terracotta
930 
Night Blue Night Blue
Rose Gold Rose Gold
Water Blue Water Blue
od 799 
Nové
Bílá/pink Bílá/pink
Coton/onyx Coton/onyx
Zelená/modrá Zelená/modrá
170 
Antracit Antracit
Bronzová Bronzová
Gold Gold
490 
Food is love Food is love
Ink leaves Ink leaves
Line art cutlery Line art cutlery
Watercolor leaves Watercolor leaves
359 
Černá Černá
Stříbrná Stříbrná
Zelená Zelená
730