Papírové peněženky

I přesto, že jsou stále v převaze, nemusí být peněženky jen kožené. Cože? Nyní můžete vyrazit do víru velkoměsta se zcela originální peněženkou. Papír letí a rozhodně s nimi uděláte dojem na své blízké okolí.

Přímo z Berlína, evropské hipsterské Mekky, se do Česka přiřítila značka I like paper se svými peněženkami. Ty jsou doplněné o potisky mladých ilustrátorů, grafiků a fotografů. Na výběr máte ze široké palety originálních vzorů a motivů. Materiálem peněženky je recyklovaný PET papír Tyvek, který je odolný, lehký, pevný a omyvatelný.

Ale zajímavé kousky najdeme i v českých luzích a hájích. Papírovou vlajku statečně drží značka BeWooden. Pouzdra na karty i plnohodnotné peněženky z papíru jsou vždy doplněné stylovým dřevěným prvkem. BeWooden je zrozená elegance.

Papírové peněženky se v posledních měsících stávají  doslova hitem. Ruční výroba dává těmto peněženkám punc exkluzivity. Jako bonus si odneste eko & vegan friendly peněženku s nevšedním potiskem.

U všech peněženek najdete podrobné informace o materiálech, přihrádkách a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme. Jsme tu pro vás kdykoliv.