Zobrazuji všech 9 výsledků

Nerezové láhve

Dodržet pitný režim nemusí být pro každého jednoduché. Se stylovými nerezovými láhvemi na pití to od teď pro vás bude hračka!

Láhve na pití z kvalitní nerezové oceli jsou nebývale odolné vůči vnějším vlivům i stárnutí materiálu. Láhve bez problému vydrží chlad i horko a nemusíte mít strach ani o mytí v myčce.

Láhve Dopper nabízí chytré řešení víčka, kdy po odšroubování malého víčka se můžete napít klasicky přímo z láhve. Nerezová láhev se speciálním víčkem poslouží jako praktická termoska, se kterou si zpříjemníte ranní porady v kanceláři nebo cestu po městě. Při odšroubování celého víčka na vás čeká překvapení v podobě praktického pohárku na pití a širokého hrdla pro snadné dopnění tekutin do láhve.

Elephant Box z Velké Británie vyrábí nerezové retro láhve o objemech 500, 750 a 1200 ml. Je jen na vás, jak velcí žíznivci jste.

Snadná údržba patří k nerezové oceli jako hipster do kavárny. I proto jsou tyto nerez flašky na pití ideální na každodenní používání nebo při cestování.

Samostatnou kategorií v rámci nerez láhví jsou termosky a termohrnky. O nich najdete trochu více v naší samostatné sekci.

Nerez láhev na pití je také ekologická záležitost. Možná si to ani neuvědomuje, ale jejich používání vede ke snížení spotřeby jednorázových plastových lahví. Další pozitivní efekt pak stojí za samotnými značkami. Třeba z každé zakoupené láhve značky Dopper jde totiž 5 % tržby na pomoc se zaváděním pitné vody do vesnic v Nepálu. Pomáhat je v dnešní době opravdu snadné.

U všech láhví najdete informace o objemu, materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.

-10%
Černá Černá
Coffee víčko Coffee víčko
Zelená Zelená
od 140 
Černá Černá
Korálová Korálová
Lesní zelená Lesní zelená
Šedá Šedá
Světle modrá Světle modrá
Světle růžová Světle růžová
Světle zelená Světle zelená
729