Zobrazuji všech 6 výsledků

Dětské batohy

I vaši prckové mohou mít svoje striktní požadavky ohledně toho, co si hodí na záda. Nemusí to být nutně Bambi, Blesk McQueen, nebo panenka Barbie. Děti jdou dnes zkrátka s dobou. Naše dětské batohy jsou barevné, sledují trendy, a hlavně jsou pohodlné a myslí i na bezpečnost.

Dětské batohy Johnny Urban jsou určené pro děti všech věkových kategorií. Batoh Leo s objemem 4 litry je určen pro ty nejmenší mrňousy už od jednoho roku. Pro o něco větší děti od tří let jsou tu dětské verze dospěláckých batohů Liam a rolovacího batohu Robin s objemy 7 a 10 litrů.

Všechny batohy pro děti mají ale společnou spoustu věcí. Jsou kvalitně zpracované, mají polstrovaná záda i ramenní popruhy tak, aby byly dětem pohodlné i při větší zátěží. Hlavní komora je vždy doplněná malou kapsičkou na drobné předměty uvnitř i z vnějšku. A myslíme i na bezpečnost. Batohy jsou vybaveny reflexními prvky, které vaše děti dobře zviditelní při nepříznivém počasí či šeru.

A barvy? Pestré, jak jinak. Pohodlné a trendy dětské batohy si vyberou kluci i holčičky, ať už ty jednobarevné, nebo vícebarevné.

Nové
Černá Černá
Hnědá Hnědá
Šedá Šedá
Vínová Vínová
790 
Nové
Black palm Black palm
Maskáč Maskáč
Puntík Puntík
790 
Béžová / Růžová Béžová / Růžová
Červenohnědá / Antracitová Červenohnědá / Antracitová
Světle Šedá / Cementově Šedá Světle Šedá / Cementově Šedá
990 
Červeno-růžová Červeno-růžová
Růžová Růžová
Zeleno-modrá Zeleno-modrá
740 
Černá Černá
Červeno-růžová Červeno-růžová
Modrá Modrá
Růžová Růžová
Zeleno-modrá Zeleno-modrá
990 
Červeno-růžová Červeno-růžová
Růžová Růžová
Zeleno-modrá Zeleno-modrá
990