Dámské peněženky

Pamatujte, že výběr dámské peněženky by měl být založen na vašem osobním vkusu a stylu. Vyberte si takovou peněženku, která nejen splňuje vaše požadavky na praktičnost a kvalitu, ale také dodává vašemu outfitu ten správný šmrnc.

Velikost a kapacita peněženky hrají klíčovou roli. Je důležité najít dámskou peněženku, která bude mít kapacitu na všechny potřebné karty, hotovost a doklady a zároveň bude dostatečně kompaktní pro snadné nošení. Ideální je vybrat takovou, která má dostatek oddělených kapes a přihrádek, aby se všechny věci daly snadno organizovat.

Kromě klasických kožených a látkových dámských peněženek se aktuálně stále více objevují peněženky vyrobené z ekologických materiálů, jako je například papír (Papero, BeWooden) nebo syntetická kůže (Vuch). Tyto materiály nabízejí širokou škálu stylů a designů, a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí.

U všech peněženek najdete podrobné informace o materiálech, počtu přihrádek a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme. Dámské peněženky jednobarevné i barevné, s potisky i se stylovými doplňky, vše máme v malíku.

JordanJordan
Nightie NicciNightie Nicci
Violetie VidaVioletie Vida
599 
-30%
Výprodej
ČernáČerná
HnědáHnědá
700  490 
Camel BrownCamel Brown
Carbon BlackCarbon Black
Java BrownJava Brown
Metal GreyMetal Grey
Olive GreenOlive Green
Sapphire BlueSapphire Blue
746 
Cactus BlackCactus Black
Cactus BlueCactus Blue
Cactus BurgundyCactus Burgundy
Cactus GreenCactus Green
746