Zobrazuji všech 5 výsledků

Pouzdra na Airtag

Airtag ohlídá spolehlivě vaše Apple produkty. Ale kdo ohlídá Airtag samotný? Náš velký výběr peněženek, pouzder a klíčenek na Airtag vám v tom pomůže.

Chytré kožené peněženky Fixed v sobě dokonale snoubí vůni pravé kůže s technologiemi 21 století. Minimalistické peněženky Fixed Wallet a Fixed Tiny jsou skvělou volbou pro všechny minimalisty. Vejdou se do každé kapsy, ale do nich se zároveň vejdou všechny vaše karty, doklady a peníze. A hlavně mají speciální kapsičku na Apple Airtag, abyste měli vaše věci pod kontrolou.

A pokud nejste fanoušci Applu, potom jsou tu pro vás přichystány smart trackery Fixed. Jednoduše je propojíte s aplikací v mobilním telefonu a je to. Ať hledáte cokoliv, stačí jen mrknout do telefonu a ztracená věc je na světě. Zvolit si můžete také variantu s koženým pouzdrem, které pověsíte třeba na klíče.

Peněženku máme pod kontrolou. Ale co klíče? Není problém. Kožené klíčenky a pouzdra na Airtag Crazy Horse Craft jsou vyrobené z různých barev té nejkvalitnější kůže. Zavěsíte je jednoduše na vaše klíče a nebo ji hodíte do každého batohu či tašky. A navíc klíčenka skvěle vypadá.

A pro všechny vegany tu máme silikonové klíčenky na Airtag Fixed. Barev je k dispozici celá paleta.

U všech produktů najdete podrobné informace o materiálech, barvách a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme. Jsme tu pro vás kdykoliv.

Černá Černá
Hnědá Hnědá
Modrá Modrá
699 
Červená Červená
Modrá Modrá
Pink Pink
Průhledná Průhledná
249 
Alpine Green Alpine Green
Carbon Black Carbon Black
Classic Orange Classic Orange
Dark Brown Dark Brown
Red Red
od 830