Zobrazuji všech 34 výsledků

Obaly a pouzdra

Hledáte na svůj telefon, tablet nebo notebook kvalitní obaly, pouzdra či kryty, které na jedné straně váš stroj ochrání a na druhé podpoří jeho styl? Vybírejte z různých typů z přírodních materiálů od světových i českých značek.

Zobrazit více

Kryty a pouzdra na MacBook a iPad

Výběr správného pouzdra a obalu na MacBook i iPad nemusí nutně být utrpením na dlouhé týdny či měsíce. Vybrali jsme pro vás kvalitní ručně vyráběné kožené obaly doplněné jemnou vlnou. Požitkář najde zalíbení v obalech z nejkvalitnější hovězí kůže od Crazy Horse Craft. V některých obalech je kůže doplěna 100% merino vlnou od německých oveček, maximálně šetrnou k vašemu zařízení. Další pouzdra z pravé kůže nabízí česká značka Fixed sídlící v Prostějově, kde své výrobky také ručně vyrábí. Pouzdra na notebooky a tablety nabízí skvělou ochranu vašich drahých zařízení. Do popředí se zde vedle bezkonkurenční kvality dostává také design – kůže a vlna dokonale hraje s utilitárním stylem MacBooků.

Pro ty, kdo hledají trvalou ochranu a zároveň nový kabátek pro svůj MacBook tu máme kryty a krycí fólie z přírodních materiálů. Značka Woodwe, to jsou kryty na Macbook ze dřeva, ale i ze slámy či mechu. Všechny vypadají skvěle.

Obaly na telefon

Obaly na telefon mají různé designy, od klasických po kombinace s peněženkou na karty a bankovky. Na výběr máte obaly pro všechny modely Apple iPhonů a vybrané telefony Samsung. Vybere si tedy opravdu každý.

Moderní pouzdra myslí i na přírodu – volené materiály jsou šetrné k přírodě, recyklované nebo z přírodních materiálů jako je kůže nebo vlna. Zastánce životního stylu vegan a příznivce slow fashion nadchne syntetická “veganská” kůže, jejíž výroba, používání i likvidace je ohleduplná k životnímu prostředí. Navíc je syntetická kůže vhodná pro alergiky.

Pro všechny obaly a pouzdra na telefony i počítače najdete podrobné informace o materiálech, barvách a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.

-15%