Zobrazuji všech 36 výsledků

Peněženky

Peněženka je výstavní skříní každé moderní dámy i gentlemana. Vedle materiálů máte na výběr i z různých stylů a konceptů, který bude ten váš?

Zobrazit více

O kvalitě jejího zpracování se nemusí vést zdlouhavé debaty. Nutnou vlastností peněženky 21. století je prvotřídní kvalita snoubená s originálním stylem. Neotřelý klasický styl nabízí prémiová značka Crazy Horse Craft. Jedná se zejména o pánské kožené peněženky, ale vybrat si mohou i dámy. Pokud hledáte českou ručně vyrobenou peněženku, pak si zamilujete kožené kousky prostějovských Fixed.

Doslova hitem se v posledních měsících stávají “papírové” peněženky vyrobené z recyklovatelného PET papíru Tyvek. Ruční výroba dává i těmto peněženkám punc exkluzivity. Jako bonus si odneste eko & vegan friendly peněženku s nevšedním potiskem.

Skvělou alternativu konvenčním peněženkám a novou cestu ve výrobě ukazuje německá firma Makakaontherun se svojí minimalistickou kompaktní peněženkou. Za každý prodej jejich peněženek jde 1 Euro na podporu organizace Save the Childern a dalších neziskových organizací. Koupí peněženky můžete podpořit děti v rozvojových zemích podobně jako samotní zakladatelé, kteří se angažují jako dobrovolníci.

Cestujete-li nalehko, pak s sebou jistě nehodláte vláčet zbytečnosti. K tomu vám dopomohou minimalistické cestovní peněženky na karty i hotovost, které v sobě ukryjí překvapivě mnoho místa. Pokud to s místem v zavazadle berete opravdu vážně, řešením vám může být spojení peněženky a pouzdra na váš chytrý telefon. Budete si tak jisti, že o své doklady jen tak nepřijdete. V tomto případě směřujte svůj zrak na výrobky značky Crazy Horse Craft.

U všech peněženek najdete podrobné informace o materiálech, počtu přihrádek a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme. Pánské i dámské peněženky máme v malíku.

-44%