Obaly na notebook

Hledáte kvalitní pouzdro, kryt či obal pro váš notebook? Dopřejte mu kvalitu přírodních materiálů. Objevte kouzlo obalů a pouzder z kůže, vlny, dřeva, ale třeba i kamene a slámy.

Kožené obaly a pouzdra od Crazy Horse Craft patří k tomu nejkvalitnějšímu na trhu. Vybraná hovězí kůže, často v kombinaci s ovčí vlnou merino, která je známá pro svou mimořádnou jemnost. Nemusí tak mít strach o poškození své drahé elektroniky. Kožená pouzdra jsou dostupná pro všechny modely a velikosti Macbooků a iPadu.

Potrpíte-li si na české výrobky, pak vězte, že prostějovská firma Fixed má pouzdra přesně pro vás. Snadno si vyberete pouzdro pro váš MacBook Air i Pro. Pouzdra jsou ručně vyráběna v Prostějově z kvalitní hovězí kůže. Díky spolehlivému magnetickému zapínání se o váš Macbook nemusíte bát. Ochrana je stylová a dokonalá.

V případě, že hledáte materiály veganské, ale zároveň stále čistě přírodní, neměly by vaší pozornosti uniknout obaly na MacBook WoodWee. Litevská značka vyrábí jen z těch nejkvalitnějších surovin. Zvolit si tak můžete krásně vykreslené dřevo, strukturovaný kámen, či originální kombinaci slámy a chrp. A nebo by vašemu Macbooku slušely víc duhové lastury? Nebo mech z lesa? Určitě si vyberete. Tyto ochranné obaly dodají vašim miláčkům punc exkluzivity.

U všech obalů a pouzder najdete podrobné informace o materiálech, barvách a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme. Jsme tu pro vás kdykoliv.