Hodinky

Ani moderní technologie a smartwatch určitě nenahradí staré dobré klasické hodinky. Vždyť kdo z nás by nechtěl mít na ruce nějaký ten designový kousek s tikajícími strojkem a ručičkami ukazující čas? My jsme se pro vás rozhodli připravit právě několik originálních designových kousků, které hned tak někde nenajdete.

MINIMALISMUS A STYL

To je motto hodinek od našich dodavatelů Bewooden a Take a shot. Hodinky těchto značek razí cestu jednoduché elegance. Subtilní těla pánských a dámských hodinek dají na vašich zápěstí vyniknout jejich minimalistickému designu a kombinaci materiálů.

KŮŽE, DŘEVO, OCEL, SKLO

21. století s sebou přináší neotřelé kombinace materiálů. Dřevěné, kožené, či ocelové hodinky? Račte si vybrat. Sto lidí, sto chutí. A proto si na Urban Master můžete vybrat kombinaci materiálů svémů srdci nejbližší. Tělo hodinek z oceli, nebo radějí ze dřeva? Nebo z kombinace obou? No je to jen na vás. Stejnou volbu materiálů pak nabízíme i u ciferníků. Kromě ocelových si určitě oblíbíte i hodinky s ciferníky vyrobenými ze dřeva. Dubové, ořechové, či bukové. Každé dřevo je jiné a každé dodává dřevěným hodinkám unikátní styl.

ZAPÍNÁNÍ

Druhým hlavním designovým prvkem je bezpochyby pásek hodinek, či chcete-li řemínek. Kovové pásky jsou vyrobené z jemně síťované chirurgické oceli v mnoha barvách. Kožené řemínky z pravé italské kůže? Nebo zvolíte raději syntetickou verzi kůže pro vegany? Vybrat si můžete s obou verzí v mnoha barvách.

KAM SI DNES VYRAZÍME

Při volbě vhodných hodinek myslíme určitě i na to, pro jaké příležitosti je budeme používat. Na Urban Master je naprostá většina hodinek univerzální. Klasické hodinky tak můžou hrát důležitou roli doplňku k vašemu outfitu, ale dobře poslouží i jako hodinky na sport. K tomu se můžou skvěle hodit stopky, gumové pásky a taky voděodolnost jednotlivých kousků.

PRO PÁNY I DÁMY

Ne každé hodinky můžou sloužit všem. Dámské a pánské hodinky se liší ve velikostech ciferníků i šířce pásků. Ideální pánské hodinky mají ciferník průměru 40 mm a větší, dámské „publikum“ naopak směruje k velikostem pod 40 mm. Na Urban Master jsme vám volbu hodinek zjednodušili a pánské a dámské hodinky rozřadili do kategorií. A nezapomněli jsme ani na hodinky kategorie unisex či hodinky pro páry, ať to nemáte zase tak jednoduché :-)

A rada na závěr? Při výběru hodinek se řiďte hlavně srdcem. Vždyť hodinky jsou věc, kterou vybíráme na mnoho let a budou našim každodenním společníkem.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.