Zobrazen 1. – 70. z 133 výsledků

Doplňky

Ať máte sebedokonalejší outfit, bez stylových doplňků vám to nebude nejspíš moc platné. Dotáhněte váš styl k dokonalosti. Hodinky, pásky, peněženky, obaly a pouzdra na telefony i notebooky a tablety. Malé věci na pohled, ale veliké duchem, stylem a zpracováním.

Zobrazit více

Peněženky

Peněženka je výstavní skříní každého moderního gentlemana. O kvalitě jejího zpracování se nemusí vést zdlouhavé debaty. Nutnou vlastností pánské peněženky 21. století je prvotřídní kvalita snoubená s originálním stylem. Neotřelý klasický styl peněženek nabízí prémiová značka Crazy Horse Craft. Pokud hledáte českou ručně vyrobenou pánskou peněženku, pak si zamilujete kousky prostějovských Fixed. Ty si navíc můžete pořídit s chytrým senzorem, díky kterému peněženku nikdy neztratíte. Určitě se podívejte i na minimalistické kousky od Anvi nebo na kompaktní peněženku Makakaontherun,jejíž koupí podpoříte organizaci Save the Children.

Obaly a pouzdra na elektroniku

Jistě pro sebe pečlivě volíte oblečení – proč neméně pečlivě “obléknout” i kus elektroniky, který vás každodenně doprovází? Pro svůj iPhone, MacBook, iPad i další značky notebooků a telefonů naleznete kožené obaly a pouzdra z nejkvalitnějších odolných materiálů. Voňavá prémiová kůže nebo hebká stoprocentní ovčí merino vlna fantasticky doplňuje moderní techniku 21. století.

Moderní doplňky myslí i na přírodu – volené materiály jsou šetrné k přírodě, recyklované, nebo z přírodních materiálů jako je kůže nebo vlna. Zastánce životního stylu vegan a příznivce slow fashion nadchne syntetická “veganská” kůže, jejíž výroba, používání i likvidace je ohleduplná k životnímu prostředí. Navíc je syntetická kůže vhodná pro alergiky. Ať už si vyberete peněženku nebo pouzdro z jakéhokoli materiálu, věřte, že jste neudělali chybu.

Hodinky

Hodinky na ruce zaujmou okolí okamžitě. A co teprve třeba hodinky ze dřeva? Pánské, dámské i unisex hodinky značek Bewooden a Take a Shot nabízí kombinaci dřeva, kůže, skla i oceli té nejvyšší kvality. V mnoha barevných kombinacích najdete určitě i vy tu svou.

A nakonec třeba pásek? Jak by ne. Všichni pánové si zamilují pravou italskou kůži pásků značky Crazy Horse Craft. Stylové kovové spony dokonale podtrhnou váš outfit.

Dobrá rada nad zlato

U všech doplňků, peněženek, pouzder na tablet, notebook či telefon najdete podrobné informace o materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.

500Kč
1000Kč
1500Kč
2000Kč
-15%
-44%
-33%
370  249