Zobrazen 1. – 30. z 44 výsledků

Česká značka
Exkluzivně
Česká značka
Sleva -11%
Exkluzivně
700  620 
Exkluzivně
Česká značka
Česká značka
Česká značka
Česká značka
Česká značka
Česká značka
Exkluzivně
Česká značka
Exkluzivně
Česká značka

Doplňky

Jak jste na tom s doplňky? Řešíte kvalitu pouzder na elektroniku, peněženek nebo třeba klíčenek? Pak si jistě vyberete z nabídky doplňků, které doladí váš styl k dokonalosti.
Zobrazit více
Peněženka je výstavní skříní každého moderního gentlemana. O kvalitě jejího zpracování se nemusí vést zdlouhavé debaty. Nutnou vlastností peněženky 21. století je prvotřídní kvalita snoubená s originálním stylem. Neotřelý klasický styl peněženek nabízí prémiová značka Crazy Horse Craft. Pokud hledáte českou ručně vyrobenou peněženku, pak si zamilujete kousky prostějovských Fixed. Určitě se podívejte i na minimalistické kousky od Anvi nebo na kompaktní peněženku Makakaontherun,jejíž koupí podpoříte organizaci Save the Children.

Jistě pro sebe pečlivě volíte oblečení - proč neméně pečlivě "obléknout" i kus elektroniky, který vás každodenně doprovází? Pro svůj iPhone, MacBook i iPad naleznete nejen kožené obaly a pouzdra z nejkvalitnějších odolných materiálů jako je prémiová kůže nebo stoprocentní ovčí merino vlna.

Moderní doplňky myslí i na přírodu - volené materiály jsou šetrné k přírodě, recyklované, nebo z přírodních materiálů jako je kůže nebo vlna. Zastánce životního stylu vegan a příznivce slow fashion nadchne syntetická "veganská" kůže, jejíž výroba, používání i likvidace je ohleduplná k životnímu prostředí. Navíc je syntetická kůže vhodná pro alergiky. Ať už si vyberete peněženku nebo pouzdro z jakéhokoli materiálu, věřte, že jste neudělali chybu.

U všech peněženek, obalů a pouzder najdete podrobné informace o materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.