Velkoobchod

Nechceme si nechávat hezké věci jen pro sebe. Naopak. Budeme moc rádi, pokud budou dostupné co nejvíce lidem, kteří si je zamilují, stejně jako my.

Jsme oficiálními distributory značek IWAS a Crazy Horse Craft pro Českou Republiku i Slovensko. Nabídka produktů těchto firem je mnohem širší, než jsou produkty na našich stránkách. Pokud se vám jejich výrobky, příběh a filozofie líbí, neváhejte nás kontaktovat. Zašleme vám katalog v českém jazyce, velkoobchodní ceník i obchodní podmínky.

Náš zákazník, náš partner

Velkoobchodním partnerům poskytujeme výhodné a zajímavé marže a marketingovou podporu. Zakládáme si na spolehlivosti, komunikaci a partnerském vztahu se zákazníkem, proto se podmínky snažíme nastavit vždy individuálně a ke spokojenosti obou stran.

Máte nějaký dotaz, přání, či rovnou zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na náš velkoobchod Urban Master na adrese velkoobchod@urbanmaster.cz

Nabídka na míru

Kromě oficiálně distribuovaných značek vám můžeme v případě zájmu o větší množství produktů nabídnout také kteroukoliv z jiných značek z našeho portfolia. Nabídku vám připravíme na míru k vaší maximální spokojenosti.

Distribuované značky

IWAS – Přes sklo je pohled na svět vždycky hezčí

Věděli jste, co je to upcyklace, neboli anglicky upcycling? Je to přeměňování už dosloužilých produktů na věci úplně nové, které mohou sloužit ještě po dlouhou dobu. A přesně tím se zabývá belgická firma IWAS. Použité sklo, textilní materiály a jiné produkty nemusí nutně skončit na smetišti dějin. Naopak. Šikovné ruce, designerská mysl a obchodní nápad dokáží zázraky. A jsme moc pyšní, že vám některé z originálních produktů můžeme představit nyní i my. Originální upcyklované skleničky na pití, láhve s patentním uzávěrem, nebo voňavé svíčky ve skleněných nádobkách udělají radost vám i vašim blízkým. Nejen svým originálním designem, ale také samotnou myšlenkou jejich vzniku. Tedy že použité ne vždy znamená konečné. Koupí skleniček na pití, láhví, vonných svíček a dekorací do domácnosti IWAS navíc podpoříte lokální řemeslné komunity v Indii, Indonésii a dalších zemích. Celý koncept nás nedá zbavit se myšlenky, že svět je občas přeci jen trochu normální.

V případě zájmu o produkty IWAS kontaktujte náš velkoobchod Urban Master na adrese velkoobchod@urbanmaster.cz

CRAZY HORSE CRAFT – Lákavá vůně kůže a dálek

V roce 2015 založili dva bratři Jevgenij a Vladimir z Litvy značku Crazy Horse Craft. Vše začalo tím, že na půdě objevili starý šicí stroj na kůži po svém dědečkovi. A uvědomili si, že pokračovat v odkazu generací jejich rodiny, je ta nejlepší možná věc. Doba samozřejmě pokročila, a proto se rozhodli své portfolio zaměřit na produkty 21. století, zejména pak na produkty Apple. Kožené peněženky, kožená pouzdra a obaly na telefony, iPady či MacBooky, nebo klíčenky a originální pánské pásky v sobě snoubí nádech moderní doby s vůní kůže, dálek a dobrodružství. Výrobky naprosto vynikají kvalitou materiálů i řemeslným zpracováním.

A my jsme moc rádi, že vám tyto kožené lahůdky můžeme exkluzivně pro český a slovenský trh nabídnout i my. Spojení tradičních materiálů té nejvyšší kvality se špičkovými technologiemi současné doby si totiž snadno a rychle zamilujete.

V případě zájmu o produkty značky Crazy Horse Craft kontaktujte náš velkoobchodní distribuci Urban Master na adrese velkoobchod@urbanmaster.cz