Velkoobchod

Nechceme si nechávat hezké věci jen pro sebe. Naopak. Budeme moc rádi, pokud budou dostupné co nejvíce lidem, kteří si je zamilují, stejně jako my.

Jsme oficiálními distributory značek You Bottles a Crazy Horse Craft pro Českou Republiku i Slovensko. Pokud se vám jejich výrobky, příběh a filozofie líbí, neváhejte nás kontaktovat. Zašleme vám katalog v českém jazyce, velkoobchodní ceník i obchodní podmínky.

Náš zákazník, náš partner

Velkoobchodním partnerům poskytujeme výhodné a zajímavé marže a marketingovou podporu. Zakládáme si na spolehlivosti, komunikaci a partnerském vztahu se zákazníkem, proto se podmínky snažíme nastavit vždy individuálně a ke spokojenosti obou stran.

Máte nějaký dotaz, přání, či rovnou zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na náš velkoobchod Urban Master na adrese [email protected]

Nabídka na míru

Kromě oficiálně distribuovaných značek vám můžeme v případě zájmu o větší množství produktů nabídnout také kteroukoliv z jiných značek z našeho portfolia. Nabídku vám připravíme na míru k vaší maximální spokojenosti.

Distribuované značky

YOU BOTTLES

Lok čerstvého nápoje z designových termolahví

Jednoduchý slogan hovoří za vše. YouBottles jsou součástí projektu produktů pro každodenní použití. Důležitým poselstvím je důraz na ochranu životního prostředí ve kterém žijeme, aniž by termoláhve musely obětovat styl, který je charakterizuje.
Praktické, ekologické, módní a přizpůsobitelné a navrch všeho tak italské. Díky použité nerez oceli nedrží láhev pachy ani barvu nápojů a lok čerstvého pití si můžete vychutnat kdykoliv. A navíc při teplotě přesně takové, jakou chcete mít. Láhve s dvojitou stěnou udrží chlad či horko až po dobu 24 hodin.

Termoláhve You Bottles jsou dostupné jsou hned ve dvou velikostech 500 ml a 350 ml a v mnoha barevných variantách. My jsme si nejvíc zamilovali ty s graffiti od Banksyho. 

V případě zájmu o produkty YOU BOTTLES kontaktujte náš velkoobchod Urban Master na adrese [email protected]

CRAZY HORSE CRAFT

Lákavá vůně kůže a dálek

V roce 2015 založili dva bratři Jevgenij a Vladimir z Litvy značku Crazy Horse Craft. Vše začalo tím, že na půdě objevili starý šicí stroj na kůži po svém dědečkovi. A uvědomili si, že pokračovat v odkazu generací jejich rodiny, je ta nejlepší možná věc. Doba samozřejmě pokročila, a proto se rozhodli své portfolio zaměřit na produkty 21. století, zejména pak na produkty Apple. Kožené peněženky, kožená pouzdra a obaly na telefony, iPady či MacBooky, nebo klíčenky a originální pánské pásky v sobě snoubí nádech moderní doby s vůní kůže, dálek a dobrodružství. Výrobky naprosto vynikají kvalitou materiálů i řemeslným zpracováním.

A my jsme moc rádi, že vám tyto kožené „lahůdky“ můžeme exkluzivně pro český a slovenský trh nabídnout i my. Spojení tradičních materiálů té nejvyšší kvality se špičkovými technologiemi současné doby si totiž snadno a rychle zamilujete.

V případě zájmu o produkty značky Crazy Horse Craft kontaktujte náš velkoobchod Urban Master na adrese [email protected]