Zobrazuji všech 13 výsledků


Peněženky na karty

Hotovost je pro vás sprosté slovo? Nakupujete zásadně bezhotovostně? Pak je pro vás ideální peněženka či pouzdro na karty, které šetří místo ve vaší kapse.
Zobrazit více
Peněženky na karty z hovězí kůže vydrží opravdu dlouho a časem získají nezaměnitelnou patinu. Své karty budete mít vždy přehledně u sebe. Minimalistické peněženky na karty jsou při cestování doslova nutností - nebudete se muset bát o hotovost, mějte u sebe jen to nejnutnější, navíc ve skvělém kabátku.

Skvělou alternativu konvenčním peněženkám a novou cestu ve výrobě ukazuje německá firma Makakaontherun se svojí kompaktní peněženkou. Za každý prodej jejich peněženek jde 1 Euro na podporu organizace Save the Childer a dalších neziskových organizací. Koupí peněženky můžete podpořit děti v rozvojových zemích podobně jako samotní zakladatelé, kteří se angažují jako dobrovolníci.

U všech peněženek najdete podrobné informace o materiálech, přihrádkách a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.