Zobrazuji všech 15 výsledků

Peněženky na karty

Hotovost je pro vás sprosté slovo? Nakupujete zásadně bezhotovostně? Pak je pro vás ideální peněženka či pouzdro na karty a doklady, které šetří místo ve vaší kapse.

Zobrazit více

Peněženky na karty z hovězí kůže vydrží opravdu dlouho a časem získají nezaměnitelnou patinu. Své karty budete mít vždy přehledně u sebe. Minimalistické peněženky na karty jsou při cestování doslova nutností – nebudete se muset bát o hotovost, mějte u sebe jen to nejnutnější, navíc ve skvělém kabátku.

Skvělou alternativu konvenčním peněženkám a novou cestu ve výrobě ukazuje německá firma Makakaontherun se svojí kompaktní peněženkou. Za každý prodej jejich peněženek jde 1 Euro na podporu organizace Save the Childer a dalších neziskových organizací. Koupí peněženky můžete podpořit děti v rozvojových zemích podobně jako samotní zakladatelé, kteří se angažují jako dobrovolníci.

Trend 21. století nastoluje česká značka Fixed. Větší či menší minimalistické peněženky na karty si můžete pořídit i se sledovacím trackerem napárovaným na váš mobilní telefon. Díky nim můžete vaší peněženku kdykoliv vypátrat.

U všech peněženek na karty a doklady najdete podrobné informace o materiálech, přihrádkách a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme. Jsme tu pro vás kdykoliv.