Nerezové boxy

Ať už si jídlo nosíte do práce či do školy, nebo jej potřebujete uskladnit doma v lednici či spíži, nerezové boxy na jídlo pro vás budou skvělá volba.

Jídelní boxy z nerezové oceli u nás najdete v mnoha velikostech. Od menších krabiček o objemu půl litru a až po velké dvoulitrové lunchboxy. Záleží jen na vás, jak velké porce jídla budete mít. Chcete oddělit tekutou část jídla od pevné? Potom budete určitě volit takové nerezové jídelní boxy, které jsou patrové, jako například Elephant Box 3 v 1, nebo sadu samostatných boxů Seal and Go trio. Řešením může být i separátor uvnitř samostatné jídelní krabičky, jako je tomu třeba v případě boxů Black + Blum.

Na Urban Master jsme na vás mysleli s nabídkou čistě nerezových jídelních lunchboxů, ale také s těmi, které obshahují silikonové kroužky, které krabičky dokonale utěsní. Nerezová ocel navíc nedrží zápach a skvěle se udržuje. Vhodná je i do myčky či lednice.

Věděli jste, že termosky neslouží jen na nápoje, ale také na jídlo? Chcete-li si do práce či na výlet odnést jídlo, které nebudete muset ohřívat, jsou například termosky na jídlo značky Lurch ideálním řešením. A navíc v metalických barvách nádherně vypadají.

Naše nerezové krabičky na jídlo pojmou svačinky, obědy, omáčky i knedlíky. Vybere si každý. Která bude ta vaše pravá?

U všech boxů najdete informace o objemu, materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.

-13%
Night BlueNight Blue
Rose GoldRose Gold
Water BlueWater Blue
od 799  od 699 
ČernáČerná
StříbrnáStříbrná
ZelenáZelená
660 
Nové
AutumnAutumn
Black marbleBlack marble
Blue gardenBlue garden
TropicalTropical
588