Zobrazuji všech 18 výsledků


Nerezové boxy

Ať už si jídlo nosíte do práce či do školy, nebo jej potřebujete uskladnit doma v lednici či spíži, nerezové boxy na jídlo pro vás budou skvělá volba.
Zobrazit více
Jídelní boxy z nerezové oceli u nás najdete v mnoha velikostech. Od menších krabiček o objemu půl litru a až po velké dvoulitrové lunchboxy. Záleží jen na vás, jak velké porce jídla budete mít. Chcete oddělit tekutou část jídla od pevné? Potom budete určitě volit takové jídelní boxy, které jsou patrové, jako například Elephant Box 3 v 1, nebo sadu samostatných boxů Seal and Go trio. Řešením může být i separátor uvnitř samostatné jídelní krabičky, jako je tomu třeba v případě boxů Black + Blum.

Na Urban Master jsme na vás mysleli s nabídkou čistě nerezových lunchboxů, ale také s těmi, které obshahují silikonové kroužky, které krabičky dokonale utěsní. Nerezová ocel navíc nedrží zápach a skvěle se udržuje. Vhodná je i do myčky či lednice.

Chcete být připravení na vše? Pak právě pro vás je připravena sada nerezových krabiček a lahví. Obědový set a svačinový set obsahují nejen lunchboxy, ale také nerezové láhve na pití.

Naše krabičky na jídlo pojmou svačinky, obědy, omáčky i knedlíky. Vybere si každý. Která bude ta vaše pravá?