Přislušenství

Nákupem lunchboxů to nekončí, ale teprve začíná. Kdo si totiž obědové krabičky a láhve na pití zamiloval, určitě se rád poohlédne po doplňcích k nim.

K velkým boxům se jako doplněk hodí i ty malé. Mističky na dresinky a omáčky, nebo třeba salátová krabička, se stanou dalším stylovým kouskem do vaší jídelní sady. Malé plastové krabičky na omáčky a dresinky nabízí třeba značka Monbento. Pokud jste tvrdí odpůrci plastů, potom určitě sáhnete po menších krabičkách od Elephant Box.

Krabičky na obědy a jídlo primárně sloužit k přenášení. Kdo by si rád nedal svůj domácí oběd v kanceláři nebo ve škole? Právě na přenos lunchboxů určitě oceníte plátěné tašky, které si navíc můžete barevně sladit s vašimi boxy na jídlo, či láhvemi na pití.

Skladnost cestovních příborů ocení všichni, kdo rádi poobědvají v přírodě venku v trávě, ale i ti, co si obědy nosí s sebou do školy či do práce. Pořídit se dá set se samostatnou lžičkou, vidličkou a nožem, anebo hned celá skládací sada příborů.

Nemusíme si naivně myslet, že používáním nerezových brček spasíme svět. Ale zkusili jste si někdy srknout z pevných kovových brček? Drink bude hned chutnat líp.

Praktických věciček k vašim oblíbeným obědovým boxům a lahvím na pití je mnoho. Cestovní příbory, nerezová brčka, tašky na jídelní box, čistící kartáče na láhve. Kromě toho, že jsou praktické, jsou ty naše navíc i stylové.

U všech výrobků najdete informace o materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.

Bílá/pinkBílá/pink
Coton/onyxCoton/onyx
Zelená/modráZelená/modrá
170 
-21%
Poslední kusy
-12%
Poslední kusy
-19%
Poslední kusy
AntracitAntracit
BronzováBronzová
GoldGold
490 
Blue InfinityBlue Infinity
NaturalNatural
PinkPink
280 
-20%
Poslední kusy
Food is loveFood is love
Ink leavesInk leaves
Watercolor leavesWatercolor leaves
359  287 
MintMint
NaturalNatural
320 
DuhováDuhová
StříbrnáStříbrná
290