Zobrazen 1. – 70. z 76 výsledků

Přislušenství

Nákupem lunchboxů to nekončí, ale teprve začíná. Kdo si totiž obědové krabičky a láhve na pití zamiloval, určitě se rád poohlédne po doplňcích k nim.

K velkým boxům se jako doplněk hodí i ty malé. Mističky na dresinky a omáčky, nebo třeba salátová krabička, se stanou dalším stylovým kouskem do vaší jídelní sady. Malé plastové krabičky na omáčky a dresinky nabízí třeba značka Monbento. Pokud jste tvrdí odpůrci plastů, potom určitě sáhnete po menších krabičkách od Elephant Box.

Krabičky na obědy a jídlo primárně sloužit k přenášení. Kdo by si rád nedal svůj domácí oběd v kanceláři nebo ve škole? Právě na přenos lunchboxů určitě oceníte plátěné tašky, které si navíc můžete barevně sladit s vašimi boxy na jídlo, či láhvemi na pití.

Skladnost cestovních příborů ocení všichni, kdo rádi poobědvají v přírodě venku v trávě, ale i ti, co si obědy nosí s sebou do školy či do práce. Pořídit se dá set se samostatnou lžičkou, vidličkou a nožem, anebo hned celá skládací sada příborů.

Nemusíme si naivně myslet, že používáním nerezových brček spasíme svět. Ale zkusili jste si někdy srknout z pevných kovových brček? Drink bude hned chutnat líp.

Praktických věciček k vašim oblíbeným obědovým boxům a lahvím na pití je mnoho. Cestovní příbory, nerezová brčka, tašky na jídelní box, čistící kartáče na láhve. Kromě toho, že jsou praktické, jsou ty naše navíc i stylové.

U všech výrobků najdete informace o materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.

Bílá/pink Bílá/pink
Coton/onyx Coton/onyx
Zelená/modrá Zelená/modrá
170 
Antracit Antracit
Bronzová Bronzová
Gold Gold
490 
Food is love Food is love
Ink leaves Ink leaves
Line art cutlery Line art cutlery
Watercolor leaves Watercolor leaves
359 
Duhová Duhová
Stříbrná Stříbrná
290 
Vánoční limitka
Nové
Vánoční limitka
Nové
Vánoční limitka
Nové
Vánoční limitka
Nové
Vánoční limitka
Nové
Vánoční limitka
Nové
Vánoční limitka
Nové