Zobrazuji všech 21 výsledků

Termosky

Dodržet pitný režim nemusí být pro každého jednoduché. Se stylovými termo lahvemi to od teď pro vás bude hračka! Bude z nich chtít pít pořád.

Zobrazit více

Z nerezové láhve od firmy Elephant Box se při našroubování speiálního víčka stane skvělá termoska. Víčko umožnuje otevření termosky jedním klikem. Elephant Box ale nabízí i klasické termosky o objemech 350, 500 a 750 ml. A doslova hrají všemi barvami.

Skleněné i nerezové termosky Dopper s plastovým multifunkčním víčkem umožňují nalití vámi oblíbeného horkého nápoje do praktického pohárku. Váš nápoj si tak můžete vychutnat naprosto v klidu. Plastové části termosky jsou bez škodlivých BPA látek.

Samostatnou kapitolou na poli termosek jsou termohrnky. Každý řidič ocení mít v autě po ruce snadno otevíratelný hrnek, který navíc udrží teplotu po dlouhou dobu. Značky Lurch či Elephant box nabízí tyto tumblery každý tak trochu po svém. Každý v jiných barvách a v jiném designu. A všechny vypadají skvěle.

Možná si to ani neuvědomuje, ale jejich používání vede ke snížení spotřeby jednorázových plastových lahví. Další pozitivní efekt pak stojí za samotnými značkami. Třeba z každé zakoupené láhve značky Dopper jde totiž 5 % tržby na pomoc se zaváděním pitné vody do vesnic v Nepálu. Pomáhat je v dnešní době opravdu snadné.

U všech láhví najdete informace o objemu, materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme. Jsme tu pro vás kdykoliv.