Zobrazuji všech 17 výsledků

Termosky a termohrnky

Dodržet pitný režim nemusí být pro každého jednoduché. Se stylovými termo lahvemi to od teď pro vás bude hračka! Bude z nich chtít pít pořád.

Z nerezové láhve od firmy Elephant Box se při našroubování speiálního víčka stane skvělá termoska. Víčko umožnuje otevření termosky jedním klikem. Elephant Box ale nabízí i klasické termosky o objemech 350, 500 a 750 ml. A doslova hrají všemi barvami.

Skleněné i nerezové termosky Dopper s plastovým multifunkčním víčkem umožňují nalití vámi oblíbeného horkého nápoje do praktického pohárku. Váš nápoj si tak můžete vychutnat naprosto v klidu. Plastové části termosky jsou bez škodlivých BPA látek.

Samostatnou kapitolou na poli termosek jsou termohrnky. Každý řidič ocení mít v autě po ruce snadno otevíratelný hrnek, který navíc udrží teplotu po dlouhou dobu. Značky Lurch či Elephant box nabízí tyto tumblery každý tak trochu po svém. Každý v jiných barvách a v jiném designu. A všechny vypadají skvěle.

Možná si to ani neuvědomuje, ale jejich používání vede ke snížení spotřeby jednorázových plastových lahví. Další pozitivní efekt pak stojí za samotnými značkami. Třeba z každé zakoupené láhve značky Dopper jde totiž 5 % tržby na pomoc se zaváděním pitné vody do vesnic v Nepálu. Pomáhat je v dnešní době opravdu snadné.

U všech láhví najdete informace o objemu, materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme. Jsme tu pro vás kdykoliv.

Černá Černá
Coffee víčko Coffee víčko
Oranžová Oranžová
Zelená Zelená
od 140 
Černá Černá
Coffee víčko Coffee víčko
Zelená Zelená
od 140 
Modrá Modrá
Oranžová Oranžová
Stříbrná Stříbrná
540 
Antracit Antracit
Gold Gold
Rose Gold Rose Gold
od 540 
-13%
Bronzová Bronzová
Černá Černá
Stříbrná Stříbrná
860  749 
Duhová Duhová
Stříbrná Stříbrná
999 
Bílá Bílá
Breaker Blue Breaker Blue
Černá Černá
Lemon Crush Lemon Crush
Šedá Šedá
Terracotta Tide Terracotta Tide
Throwback Lilac Throwback Lilac
od 790 
By the sea By the sea
Kolo Kolo
Listy máty Listy máty
Love yourself Love yourself
Splashing into Monday Splashing into Monday
499 
Černá Černá
Korálová Korálová
Lesní zelená Lesní zelená
Šedá Šedá
Světle modrá Světle modrá
Světle růžová Světle růžová
Světle zelená Světle zelená
od 720