Zobrazuji všech 8 výsledků


Skleněné láhve

Kvalitní skleněné láhve do kanceláře i do školy. Láhve s neoprenovým obalem chránícím proti rozbití. Nalaďte se s Urban Master na eko vlnu.
Zobrazit více
Sklo je skvělým materiálem. Je antialergenní, nijak nereaguje s potravinami a pitím, snadno se čistí a v případě speciálního borosilikátového ska je neskutečně odolné. Není na místě se obávat vložit láhev do myčky.

Láhve Dopper nabízí chytré řešení víčka, kdy po odšroubování malého víčka se můžete napít klasicky přímo z lahve. Při odšroubování celého víčka na vás čeká překvapení v podobě praktického pohárku na pití a širokého hrdla pro snadné dopnění tekutin do láhve.

A jsou tu i české skleněné láhve na pití Drinkit. Stylové láhve v neoprenovém obalu jsou k dispozici ve třech velikostech a mnoha barevných variantách obalů. Na své si přijdou milovníci barev i minimalisti. Láhve jsou zavírané šroubovacím víčkem.

Vaše láska k přírodě a neplýtvání jednorázových obalů může mít ještě další pozitivní efekt. Z každé zakoupené láhve značky Dopper jde totiž 5 % tržby na pomoc se zaváděním pitné vody do vesnic v Nepálu. Pomáhat je v dnešní době opravdu snadné.