Skleněné láhve

Kvalitní skleněné láhve do kanceláře i do školy. Preferujete čistě skleněné láhve, nebo dáváte přednost kombinaci materiálů? Co třeba láhve s neoprenovým obalem chránícím proti rozbití. Nalaďte se s Urban Master na eko vlnu a prozkoumejte všechny možnosti.

Sklo je skvělým materiálem. Je antialergenní, nijak nereaguje s potravinami a pitím, snadno se čistí a v případě speciálního borosilikátového ska je neskutečně odolné. Není na místě se obávat vložit láhev do myčky.

Skleněné láhve Dopper nabízí chytré řešení víčka, kdy po odšroubování malého víčka se můžete napít klasicky přímo z lahve. Při odšroubování celého víčka na vás čeká překvapení v podobě praktického pohárku na pití a širokého hrdla pro snadné dopnění tekutin do láhve.

A jsou tu i české skleněné láhve na pití Drinkit. Stylové láhve v neoprenovém obalu jsou k dispozici ve třech velikostech a mnoha barevných variantách obalů. Na své si přijdou milovníci barev i minimalisti. Láhve jsou zavírané šroubovacím víčkem.

Všichni milovníci skleněného umění a grafického designu ocení stylové láhve na pití od značky Soulbottles. Dokonale těsnící láhve s patentním uzávěrem jsou k dispozici v krásném grafickém zpracování v objemech 600 a 100 ml.

Vaše láska k přírodě a neplýtvání jednorázových obalů může mít ještě další pozitivní efekt. Z každé zakoupené láhve ze skla značky Dopper nebo Soubottles jde část zisku na pomoc se zaváděním pitné vody do vesnic v rozvojových zemích. Pomáhat je v dnešní době opravdu snadné.

U všech láhví najdete informace o objemu, materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.

Nové
Cube CherriesCube Cherries
Cube orangresCube orangres
FlowersFlowers
GraffitiGraffiti
LilacLilac
Pink junglePink jungle
ToucansToucans
+2
678 
-17%
Do hlubinDo hlubin
LedoborecLedoborec
Polní květyPolní květy
835  690 
AlmondAlmond
BurgundyBurgundy
CoralCoral
OceanOcean
OliveOlive
OrangeOrange
SlateSlate
615 
-14%
Alpské štítyAlpské štíty
Medůza v láhviMedůza v láhvi
Myší partaMyší parta
no bees, no futureno bees, no future
stay activestay active
the sky is not the limitthe sky is not the limit
UnityUnity
629  540 
HorolezecHorolezec
JelenJelen
KopretinyKopretiny
NámořníkNámořník
NorekNorek
PiraněPiraně
Rozmarné létoRozmarné léto
+2
od 450 
ČernáČerná
KlasikKlasik
ModráModrá
NeonkaNeonka
PinkyPinky
ŠedáŠedá
SportitSportit
+2
od 450 
Čičmany červenáČičmany červená
Čičmany modráČičmany modrá
FreeriderFreerider
HunterHunter
NapisaNapisa
RockerRocker
od 600 
BarcodeBarcode
BublinkaBublinka
CikcakCikcak
DešťovkaDešťovka
EqualizerEqualizer
FerdaFerda
HeligonkaHeligonka
+6
od 450 
FrajerFrajer
HorolezecHorolezec
HubertHubert
KarelKarel
MíšaMíša
SovaSova
VlašťovkyVlašťovky
od 700