Zobrazuji všech 6 výsledků

Turistické batohy

Turistické batohy už dávno neznamejí nudu a těžkopádnost. Prozkoumejte originální pevné a voděodolné batohy do každého počasí. Lehkost, kvalita a funkčnost je jejich hlavní devízou.

Na výletě v přírodě nechcete řešit kompromisy. Potřebujete batoh, na který se můžete spolehnout – právě takové pro vás máme. Kvalita materiálů a robustní zpracování potěší každého dobrodruha. Ať už jste městský nebo vysokohorský turista, jistě si vyberete batoh právě pro vás.

Známé zahraniční značky Millet, Deuter, či české značky Boll a Kilpi přináší odolné batohy pro každou příležitost. Papero nabízí alternativu šetrnou k životnímu prostředí a například batohy Mammut jsou známé svou odolnou konstrukcí.

Kategorie turistických batohů jde dnes ruku v ruce s batohy městskými. Dopoledne jsme na vycházce v lese a večer už se touláme zářivými ulicemi velkoměst. Tak už víte, na jakou tůru či výlet s batohem na zádech vyrazíte příště?

U všech batohů najdete informace o objemu, materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme. Jsme tu pro vás kdykoliv.

-3%
Šedá Šedá
2.050  1.979 
-15%
Výprodej
Černá Černá
Šedá Šedá
2.350  1.999 
Černá Černá
Hnědá Hnědá
Šedá Šedá
2.550 
Černá Černá
Hnědá Hnědá
1.950 
-35%
Černá Černá
Modrá Modrá
Tyrkysová Tyrkysová
3.999  2.599 
-44%
Khaki Khaki
Tmavě šedá Tmavě šedá
5.199  2.899