Zobrazuji všech 26 výsledků

Eko batohy

Vy na první pohled možná rozdíl nepoznáte, ale příroda ano. Eko batohy jsou vyrobené z recyklovaných nebo rostlinných materiálů. Ekologie už navíc není žádná nuda. Na výběr máte z mnoha designových variant – od minimalistických rolovacích batohů až po propracované cestovní batohy.

Zobrazit více

Batohy, bundy nebo třeba spací pytle z PET lahví jsou tu s námi již dlouhé roky. Tyto produkty nezatěžují přírodu z pohledu plýtvání nových zdrojů. Eko batohy jsou tzv. PFC-free, což znamená, že neobsahují škodlivé perfluorované uhlovodíky. Neuděláte chybu se značkami Deuter nebo Johnny Urban. Vedle recyklovaných batohů je zde novinka v podobě batohů a doplňků “z papíru“. Batohy vyrobené z přírodní celulózy získané ze zbytkového měkkého dřeva, tedy papíru, a příměsí kaučuku jsou novým trendem. V kombinaci s lněnou podšívkou se tak nemusíte bát o drahocenné věci uvnitř batohu. Takže jste-li vegan, potěší vás papírové batohy Papero bag.

Eko batohy jsou deální pro každého, kdo preferuje eko přístup šetrný k životnímu prostředí. Tak který to bude – z recyklovaných PET nebo “papírový”?

U všech batohů najdete informace o objemu, materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.

-5%
-23%
-26%
3.090  2.299 
Nové
-1%
1.499  1.479 
-8%
-7%
-10%
1.950  od 1.749