Zobrazuji všechny 4 výsledky

Cestovní batohy

Připravujete dovolenou dlouho dopředu, nebo si naopak s plány neděláte vrásky? V každém případě se neobejdete bez cestovního batohu. Vybírejte z nabídky kvalitních prostorných batohů na cesty.

Pohodlný cestovní batoh je základem každého dobrodruha. Vybrali jsme pro vás batohy s polstrovanými popruhy a pevnými zády, které zaručí bezproblémový průběh všech vašich cest. Praktičnost podtrhuje variabilita vnitřních prostorů – každý si najde to, co mu nejvíce vyhovuje. Ať už s sebou na cesty vozíte notebook, oblečení nebo třeba svačinu, najdete batoh přímo pro vás. Batohy na cesty mají různé objemy vhodné pro odlišné příležitosti. Na krátkou pracovní cestu vám bude stačit menší batoh, na týdenní kurz volte raději větší batoh.

Cestovní batoh vám bude krýt záda ať už se vydáte na dovolenou do některé z evropských metropolí, na rodinný výlet po Česku nebo na pracovní cestu.

U všech batohů najdete informace o objemu, materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.

Arctic Arctic
Bateau Bateau
Black Black
Olivová Olivová
Skog Skog
1.975 
-15%
Výprodej
Černá Černá
Šedá Šedá
2.350  1.999 
Černá Černá
Hnědá Hnědá
Šedá Šedá
2.550