Peněženky na karty

Minimalilstické peněženky Urban Master

Doba se mění a čas občas běží šíleně rychle. Zkuste si vybavit, kdy jste v posledním týdnu naposledy potřebovali hotovost? Možná že vůbec? A že si ani nevybavíte, kolik peněz v hotovosti máte v peněžence? Tak to jsme na tom stejně. Stačí vám mít u sebe jen doklady, platební karty a jste v pohodě. I přesto máte v kapse obrovskou klasickou peněženku? Tak to je nejvyšší čas na změnu.

Ekologické materiály peněženek

Kožená peněženka na karty světle hnědá balení

Peněženka zní na první pohled jako malá a co se dopadu na přírodu týče relativně malicherná záležitost. Ale když si vezmeme, že na planetě žije téměř 8 miliard lidí, dopad jejich výroby nebude zcela jistě zanedbatelný. I malé věci mohou hrát ve světě velkou roli. A proto jsme rádi, že i my můžeme nabízet peněženky z alternativních materiálů. A najít se rozhodně dají.

Značky které pomáhají

Urban Master není jen jeden z mnoho podobných eshopů na českém internetu. Snažíme se pro vás vybírat zboží s příběhem. Chceme, aby batohy a doplňky, které nabízíme splňovaly naše nejpřísnější požadavky. Prvotřídní kvalita je pouhý základ. Rádi spolupracujeme s dodavateli, kteří kromě samozřejmého businessu mají i přesah v podobě společenské odpovědnosti nebo udržitelné strategie výroby.

Není batoh jako batoh – MATERIÁL

Batohy a tašky si dnes vybíráme buď ke konkrétním účelům, nebo jako univerzální zavazadlo „na vše“. Výběr batohu jistě závisí na použitém materiálu a celkovém zpracování. Vybírejte především podle aktivit, na které daný batoh plánujete použít. Odolný batoh nemusí být nutně nudný nebo tuctový, výrobci se vám snaží zpříjemnit výběr batohů na maximum.

Není batoh jako batoh – ÚLOŽNÝ PROSTOR

Na trhu existuje nepřeberné množství batohů a vybrat si ten správný a hlavně kvalitní, který dlouho vydrží, je celkem fuška. Design, materiál, velikost a další. Tyto všechny proměnné při výběru vašeho parťáka na dlouhé cesty městem či přírodou hrají důležitou roli. Proto jsme vytvořili malý manuál, jak si vybrat batoh podle vašeho gusta.