Dámské hodinky

Abychom vám ujednodušili výběr vašich vysněných hodinek, roztřídili jsme jednotlivé typy do kategorií dámské, pánské a unisex hodinky. Ne každé hodinky totiž můžou dobře sloužit všem. Tak ať zbytečně neztrácíte čas :-)

Dámské a pánské verze se liší ve velikostech ciferníků i šířce pásků. Ideální dámské hodinky mají ciferník průměru 40 mm a menší. Nebudou tak na útlejším dámském zápěstí nikde zbytečně přečnívat. Menší bývá i šířka pásků. Ta se u dámských zpravidla pohybuje okolo 18 mm.

Důležitá je i správná kombinace barev. Oblíbenou barevnou kombinací pro dámy může být bílo-stříbrná. Ale na Urban Master si určitě vyberete i hodinky s černým ciferníkem a třeba šedivým, či stříbrným páskem. Anebo si raději zvolíte kovový řemínek v oblíbené starorůžové rosegold barvě? A co třeba trochu pestrých barev do toho života? Červené, či žluté gumové pásky ocení hlavně mladší generace, či nadšení sportovci.

Naše dámské hodinky jsou minimalistické, ale zároveň neotřelé a stylové. Dřevěné hodinky s ciferníkem či tělem z pravého dřeva doplní skvěle váš outfit. Barevné hodinky s gumovým páskem, nebo třeba hodinky se stopkami, oceníte při volnočasových aktivitách. Dámské hodinky s kovovým řemínkem dobře poslouží jako hodinky univerzální.

Na Urban Master si najde hodinky blízké svému srdci elegantní manažerka i zapálená sportovkyně.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.