Klíčenky

Airtag ohlídá spolehlivě vaše Apple produkty. Ale kdo ohlídá Airtag samotný? Náš velký výběr peněženek, pouzder a klíčenek na Airtag vám v tom pomůže.

Chytré kožené peněženky Fixed v sobě dokonale snoubí vůni pravé kůže s technologiemi 21 století. Minimalistické peněženky Fixed Wallet a Fixed Tiny jsou skvělou volbou pro všechny minimalisty. Vejdou se do každé kapsy, ale do nich se zároveň vejdou všechny vaše karty, doklady a peníze. A hlavně mají speciální kapsičku na Apple Airtag, abyste měli vaše věci pod kontrolou. Je to zkrátka hlídač věcí v kompaktním balení.

A pokud nejste fanoušci Applu, potom jsou tu pro vás přichystány smart trackery Fixed. Jednoduše je propojíte s aplikací v mobilním telefonu a je to. Ať hledáte cokoliv, stačí jen mrknout do telefonu a ztracená věc je na světě. Zvolit si můžete také variantu s koženým pouzdrem, které pověsíte třeba na klíče.

Peněženku máme pod kontrolou. Ale co klíče? Není problém. Kožené klíčenky a pouzdra na Airtag Crazy Horse Craft jsou vyrobené z různých barev té nejkvalitnější kůže. Zavěsíte je jednoduše na vaše klíče a nebo ji hodíte do každého batohu či tašky. A navíc klíčenka skvěle vypadá.

A pro všechny vegany tu máme silikonové klíčenky na Airtag Fixed. Barev je k dispozici celá paleta.

U všech produktů najdete podrobné informace o materiálech, barvách a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme. Jsme tu pro vás kdykoliv.

-20%
ČervenáČervená
ModráModrá
PinkPink
PrůhlednáPrůhledná
249  199 
-20%
-29%
ČernáČerná
ČervenáČervená
HnědáHnědá
ModráModrá
699  499