Jídelní sety

Co jíme si v dnešní době ohlídat dokážeme. Nezapomínejme však na to, z čeho námi pečlivě vybrané pochoutky konzumujeme – i na tom totiž zcela jistě záleží. Objevte jedinečné jídelní sety českých i světových značek.

Na oběd do práce nebo do školy skvěle poslouží jídelní boxy. Univerzální krabičky na jídlo, ve kterých svůj pokrm uschováte v ledničce, ohřejete v mikrovlnce nebo v případě nerezových boxů i v troubě a na závěr ho ve stylové krabičce můžete i servírovat. Už odzvonilo jednorázovým plastovým či papírovým obalům, doba se změnila. Řešíme nejen CO jíme, ale konečně také Z ČEHO. Každého ekologicky smýšlejícího člověka nadchnou nerezové či plastové jídelní boxy.

Nerezové boxy mají výhodu ve své odolnosti. Speciální potravinářská nerezová ocel se navíc nešpiní a nedrží zápach. Kombinace pevné ocelové konstrukce, klipů a silikonového kroužku zaručuje pevné těsné uzavření. Nemusíte se tak bát o svůj drahocenný náklad živin. Zastánce dělené stravy potěší nerezové krabičky s přepážkou pro oddělení přílohy nebo zeleniny a ovoce.

Plastové krabičky na jídlo nabízejí lehkost a univerzálnost. Vhodné jsou kromě myčky a ledničky také do mikrovlnné trouby. Použité plasty neobsahují žádné škodlivé BPA látky. Na výběr máte ze stylových pastelových barev. V kombinaci s nerezovým příborem rozhodně neuděláte chybu. Tyto krabičky vás doprovodí kamkoli.

Jídlo máme vyřešené, co ale s pitím? Ať už dáváte přednost čisté vodě nebo si svůj den rádi trochu osladíte, vyberte si z nabídky kvalitních designových lahví, které vám zpříjemní pitný režim.

Dodržet pitný režim nemusí být pro každého jednoduché. Dáváte-li přednost chladivé nerezové oceli, stylovému sklu, nebo odolnému plastu, jistě si vyberete tu správnou láhev. Láhve a termosky od značky Dopper se speciálním víčkem poslouží i jako kelímek na pití. Se šálkem kávy, čaje či studeného nápoje si zpříjemníte ranní porady v kanceláři nebo cestu po městě. Vaše láska k přírodě a neplýtvání jednorázových obalů může mít ještě další pozitivní efekt. Z každé zakoupené láhve značky Dopper jde totiž 5 % tržby na pomoc se zaváděním pitné vody do vesnic v Nepálu. Pomáhat je v dnešní době opravdu snadné.

Pro zkompletování jídelního setu si můžete vybrat například nerezové brčko, kelímek nebo praktický nerezový příbor v sekci příslušenství.

GinkgoGinkgo
JungleJungle
MagnoliaMagnolia
PlumePlume
1.190 
Blue NaturalBlue Natural
Green NaturalGreen Natural
OnyxOnyx
Pink MokaPink Moka
985 
Arctic WhiteArctic White
Carbon BlackCarbon Black
Medium DesertMedium Desert
699 
-20%
Poslední kusy
Indian summerIndian summer
Line art leavesLine art leaves
Sunset over IwamiSunset over Iwami
Údolí s balónyÚdolí s balóny
699  560 
Bílá/pinkBílá/pink
Coton/onyxCoton/onyx
170 
-20%
Poslední kusy
Food is loveFood is love
Ink leavesInk leaves
Watercolor leavesWatercolor leaves
359  287 
ČernáČerná
StříbrnáStříbrná
ZelenáZelená
660 
Nové
AutumnAutumn
Black marbleBlack marble
Blue gardenBlue garden
TropicalTropical
588 
-22%
ModráModrá
OranžováOranžová
StříbrnáStříbrná
499  390 
Černá/ČernáČerná/Černá
Černá/RůžováČerná/Růžová
Černá/TyrkysováČerná/Tyrkysová
Krémová/ČernáKrémová/Černá
Krémová/TyrkysováKrémová/Tyrkysová
429 
CarnationCarnation
DoveDove
LilacLilac
MintMint
PeonyPeony
SageSage
SteelSteel
375 
Blue InfinityBlue Infinity
GinkgoGinkgo
Green NaturalGreen Natural
MagnoliaMagnolia
Pink MokaPink Moka
PlumePlume
415