Jídelní sety

Co jíme si v dnešní době ohlídat dokážeme. Nezapomínejme však na to, z čeho námi pečlivě vybrané pochoutky konzumujeme – i na tom totiž zcela jistě záleží. Objevte jedinečné jídelní sety českých i světových značek.

Na oběd do práce nebo do školy skvěle poslouží jídelní boxy. Univerzální krabičky na jídlo, ve kterých svůj pokrm uschováte v ledničce, ohřejete v mikrovlnce nebo v případě nerezových boxů i v troubě a na závěr ho ve stylové krabičce můžete i servírovat. Už odzvonilo jednorázovým plastovým či papírovým obalům, doba se změnila. Řešíme nejen CO jíme, ale konečně také Z ČEHO. Každého ekologicky smýšlejícího člověka nadchnou nerezové či plastové jídelní boxy.

Nerezové boxy mají výhodu ve své odolnosti. Speciální potravinářská nerezová ocel se navíc nešpiní a nedrží zápach. Kombinace pevné ocelové konstrukce, klipů a silikonového kroužku zaručuje pevné těsné uzavření. Nemusíte se tak bát o svůj drahocenný náklad živin. Zastánce dělené stravy potěší nerezové krabičky s přepážkou pro oddělení přílohy nebo zeleniny a ovoce.

Plastové krabičky na jídlo nabízejí lehkost a univerzálnost. Vhodné jsou kromě myčky a ledničky také do mikrovlnné trouby. Použité plasty neobsahují žádné škodlivé BPA látky. Na výběr máte ze stylových pastelových barev. V kombinaci s nerezovým příborem rozhodně neuděláte chybu. Tyto krabičky vás doprovodí kamkoli.

Jídlo máme vyřešené, co ale s pitím? Ať už dáváte přednost čisté vodě nebo si svůj den rádi trochu osladíte, vyberte si z nabídky kvalitních designových lahví, které vám zpříjemní pitný režim.

Dodržet pitný režim nemusí být pro každého jednoduché. Dáváte-li přednost chladivé nerezové oceli, stylovému sklu, nebo odolnému plastu, jistě si vyberete tu správnou láhev. Láhve a termosky od značky Dopper se speciálním víčkem poslouží i jako kelímek na pití. Se šálkem kávy, čaje či studeného nápoje si zpříjemníte ranní porady v kanceláři nebo cestu po městě. Vaše láska k přírodě a neplýtvání jednorázových obalů může mít ještě další pozitivní efekt. Z každé zakoupené láhve značky Dopper jde totiž 5 % tržby na pomoc se zaváděním pitné vody do vesnic v Nepálu. Pomáhat je v dnešní době opravdu snadné.

Pro zkompletování jídelního setu si můžete vybrat například nerezové brčko, kelímek nebo praktický nerezový příbor v sekci příslušenství.

Nové
Cube CherriesCube Cherries
Cube orangresCube orangres
FlowersFlowers
GraffitiGraffiti
LilacLilac
Pink junglePink jungle
TealTeal
+2
678 
-17%
Do hlubinDo hlubin
LedoborecLedoborec
Polní květyPolní květy
835  690 
AlmondAlmond
BurgundyBurgundy
CoralCoral
OceanOcean
OliveOlive
OrangeOrange
SlateSlate
615 
-14%
Alpské štítyAlpské štíty
Medůza v láhviMedůza v láhvi
Myší partaMyší parta
no bees, no futureno bees, no future
stay activestay active
the sky is not the limitthe sky is not the limit
UnityUnity
629  540 
HorolezecHorolezec
JelenJelen
KopretinyKopretiny
NámořníkNámořník
NorekNorek
PiraněPiraně
Rozmarné létoRozmarné léto
+2
od 450 
ČernáČerná
KlasikKlasik
ModráModrá
NeonkaNeonka
PinkyPinky
ŠedáŠedá
SportitSportit
+2
od 450 
Čičmany červenáČičmany červená
Čičmany modráČičmany modrá
FreeriderFreerider
HunterHunter
NapisaNapisa
RockerRocker
od 600 
BarcodeBarcode
BublinkaBublinka
CikcakCikcak
DešťovkaDešťovka
EqualizerEqualizer
FerdaFerda
HeligonkaHeligonka
+6
od 450 
FrajerFrajer
HorolezecHorolezec
HubertHubert
KarelKarel
MíšaMíša
SovaSova
VlašťovkyVlašťovky
od 700