Zobrazuji všechny 2 výsledky

Thule, to je severská tradice ze Švédka stará více jak 75 let. A to už něco znamená. Ale pozor. Thule není žádný stařík. Ba naopak. Značka jde naproti aktuálním trendům. Je zaměřena na vývoj inteligentních a stylových produktů, které jsou ekologicky nezávadné, vysoce kvalitní, bezpečné a snadno použitelné.

Thule bylo dlouhou dobu zejména výrobcem střešních nosičů a boxů, ale v posledních desetiletích rozšiřuje své portfolio produktů o téměř vše, co si dokážeme spojit s přepravou. A co třeba batohy? Ano!!! Přesně ty se k Thule hodí. A nejedná se o batohy všelijaké. Moderní a funkční design, ekologický šmrnc a vysoká kvalita staví tyto nejen školní a studentské barevné batohy vysoko na pomyslný piedestál.

Cílem zančky Thule je inspirovat zdravý a aktivní životní styl lidí po celém světě. Zapojují se také do několika charitativních projektů, jejichž cílem je učinit svět alespoň maličko lepším. Mezi jejich činnosti tak patří například pomoc dětem z Nepálu získat vzdělání, nebo stavba škol z recyklovaných materiálů.