Zobrazuji všech 5 výsledků

Láhve na pití

Ať už dáváte přednost čisté vodě, nebo si svůj den rádi trochu osladíte, vyberte si z nabídky kvalitních designových lahví, které vám zpříjemní pitný režim. Omezení jednorázových lahví a kelímků navíc pomáhá životnímu prostředí.

Dodržet pitný režim nemusí být pro každého jednoduché. Ale pokud máte po ruce nějakou zajímavou a stylovou láhev na pití, hned vám to půjde snadněji. Ať už dáváte přednost lahvím z chladivé nerezové oceli, stylovému sklu, nebo odolnému plastu, jistě si vyberete tu správnou.

Láhve a termosky Dopper se speciálním víčkem poslouží i jako kelímek na pití. S šálkem kávy, čaje či studeného nápoje si zpříjemníte ranní porady v kanceláři nebo cestu po městě. Plastové láhve jsou lehké a překvapivě odolné. V kombinaci se sklem navíc vytváří stylovou láhev jako stvořenou do vašich rukou. Víčko poslouží jako praktické pítko či malý kelímek. Použité plasty jsou bez škodlivých BPA příměsí. Nehrozí tak uvolňování mikroplastů, ani nepříjemného zápachu.

Klasické skleněné láhve na pití od značek Drinkit, či Soulbotlles a Dopper potěší všechny milovníky stylu, designu a barev. Každá láhev na pití je totiž vyvedená v různých barvách, s originálními grafickými potisky od profesionálních designérů, či v barevných neoprenových crazy obalech. Zde si vybere opravdu každý.

Nerezové láhve na pití vás potěší chladným nápojem uvnitř, ať už se jedná o láhve jednostěnné, či klasické termosky. Na výběr u nás máte z mnoha velikostí od značek Elephant Box či Dopper.

Nabídku doplňují plastové láhve na pití od značek Monbento a Dopper. Obě značky používají výhradně plasty bez škodlivých BPA látek. A obě mají velký šmrnc a šarm.

Vaše láska k přírodě a omezení jednorázových obalů může mít ještě další pozitivní efekt. Z každé zakoupené láhve značky Dopper nebo Soubottles jde část zisku na pomoc se zaváděním pitné vody do vesnic v rozvojových zemích. Pomáhat je v dnešní době opravdu snadné.