Vonné svíčky

Originální sójové vonné svíčky jsou zcela přírodní záležitost. Lité ručně do skleniček různých typů prozáří a provoní vaše domovy. Vychutnejte si svíčky s úžasnými vůněmi a dlouhou dobou hoření.

Vyrobené ze sójového vosku a esenciálních vonných olejů jsou naše svíčky stoprocentně přírodním výrobkem. Sójový vosk neobsahuje žádné škodlivé látky, jako je tomu třeba u parafínových svíček. Navíc se vyznačuje delší dobou hoření a to až o 50%.

Použité aromatické oleje jsou čisté výtažky z rostlin, jejich květů, listů a plodů. Jejich vůně vás zanesou na nejroztodivnější místa. V jednu chvíli se ocitnete na břehu oceánu, s jinou vůni se bude prodírat starodávným mystickým lesem, aby jste se za chvíli ocitli třeba uprostřed pole levandulí či na vrcholu skal. Cesty mohou být nekonečné.

Svíčky IWAS a Aromka jsou lité do upcyklovaných sklenic od piva či vína. Díky tomu sklo nekončí na skládkách, ale žije svůj druhý, nový život. Svíčky značky Tvoje Svíčka jsou lité do recyklovaného skla. Naše svíčky mají rozmanité vůně, ale jednu věc mají společnou. Jsou díky použitým materiálům tak blízko k přírodě, jak jen to jde.

U všech produktů najdete informace o objemu, materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.