Home Decor

Všichni milujeme, když je naše domácnost útulná a zařízená přesně tak, jak je nám příjemné. Trefíme se do vašeho vkusu s našimi bytovými doplňky?

Dřevěný mincovník Revov udělá velkou parádu, ať už jej necháte v předsíni nebo hlavní místnosti. Ručně vyráběné odkládací dózičky se hodí jak na mince, tak i třeba na klíče a další drobnosti, které pohozené na různých místech vytváří dojem nepořádku. Schránky z javorového dřeva jsou dokonalou ochranou.

Vonné svíčky ve skle IWAS si díky unikátním vůním zamilujete. Vyrobené ze sójového vosku a esenciálních vonných olejů jsou stoprocentně přírodním výrobkem. Jejich vůně vás zanesou na nejroztodivnější místa. V jednu chvíli se ocitnete na břehu oceánu, s jinou vůni se bude prodírat starodávným mystickým lesem, aby jste se za chvíli ocitli třeba uprostřed pole levandulí. Cesty mohou být nekonečné.

Pro originální skleničky na pití aby člověk internet několikrát vidlemi přeházel, a přesto je to ono pověstné hledání jehly v kupce sena. Ale my jsme pro vás takovou jednu jehlu našli, Tak dál už nehledejte. Upcyklované sklenice IWAS nejen že originálně vypadají, ale mají také originální původ. Jsou totiž vyrobené ručně z již použitých láhví. Na první pohled krásné skleničky na pití v různých objemech v sobě ještě skrývají tajemství minulých příběhů. Barevné, čiré, s pískovanými motivy, nízké a vysoké, variant je mnoho.

U všech produktů najdete informace o objemu, materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.