Sklenice a kelímky

Velká láhev je ideální na dodržování pitného režimu, ale váš oblíbený nápoj si chcete vychutnat v klidu a pohodě. Skleničku, nebo kelímek?

Lehké Nerezové kelímky od Elephant Box se hodí na túry a výlety, ale i na zahradní párty. Mají objem 350 ml a můžete si je pořídit v balení po dvou kusech. Na cestování autem pak určitě oceníte tumbler se silikonovým víčkem v oranžové, nebo šedé variantě. Je to ideální náhrada jednorázových kelímků na kávu. Díky korkovému návleku se nepopálíte a kelímek na kávu v něm vypadá skvěle. Další tumblery či cestovní hrnky a termosky pak najdete třeba v nabídce značky Lurch.

Pro originální skleničky na pití aby člověk internet několikrát vidlemi přeházel, a přesto je to ono pověstné hledání jehly v kupce sena. Ale my jsme pro vás takovou jednu jehlu našli, Tak dál už nehledejte. Upcyklované sklenice IWAS nejen že originálně vypadají, ale mají také originální původ. Jsou totiž vyrobené ručně z již použitých láhví. Na první pohled krásné skleničky v různých objemech v sobě ještě skrývají tajemství minulých příběhů. Barevné, čiré, s pískovanými motivy, nízké a vysoké, variant skleniček na pití je mnoho.

U všech produktů najdete informace o objemu, materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.

-20%
Výprodej
KoloKolo
499  399 
-20%
Výprodej
Daily InspirationDaily Inspiration
499  399 
Černá/ČernáČerná/Černá
Černá/Hořčicově žlutáČerná/Hořčicově žlutá
Černá/RůžováČerná/Růžová
Černá/TyrkysováČerná/Tyrkysová
Krémová/ČernáKrémová/Černá
Krémová/TyrkysováKrémová/Tyrkysová
Krémová/ZelenáKrémová/Zelená
363 
Černá/ČernáČerná/Černá
Černá/RůžováČerná/Růžová
Černá/TyrkysováČerná/Tyrkysová
Krémová/ČernáKrémová/Černá
Krémová/TyrkysováKrémová/Tyrkysová
Krémová/ZelenáKrémová/Zelená
393 
AquamarineAquamarine
CarbonCarbon
CashmereCashmere
DoveDove
EucalyptusEucalyptus
IndigoIndigo
SageSage
+1
499 
CarnationCarnation
DoveDove
LilacLilac
MintMint
PeonyPeony
SageSage
SteelSteel
375