Zobrazuji všech 9 výsledků

Sklenice a kelímky

Velká láhev je ideální na dodržování pitného režimu, ale váš oblíbený nápoj si chcete vychutnat v klidu a pohodě. Skleničku, nebo kelímek?

Lehké Nerezové kelímky od Elephant Box se hodí na túry a výlety, ale i na zahradní párty. Mají objem 350 ml a můžete si je pořídit v balení po dvou kusech. Na cestování autem pak určitě oceníte tumbler se silikonovým víčkem v oranžové, nebo šedé variantě. Je to ideální náhrada jednorázových kelímků na kávu. Díky korkovému návleku se nepopálíte a kelímek na kávu v něm vypadá skvěle. Další tumblery či cestovní hrnky a termosky pak najdete třeba v nabídce značky Lurch.

Pro originální skleničky na pití aby člověk internet několikrát vidlemi přeházel, a přesto je to ono pověstné hledání jehly v kupce sena. Ale my jsme pro vás takovou jednu jehlu našli, Tak dál už nehledejte. Upcyklované sklenice IWAS nejen že originálně vypadají, ale mají také originální původ. Jsou totiž vyrobené ručně z již použitých láhví. Na první pohled krásné skleničky v různých objemech v sobě ještě skrývají tajemství minulých příběhů. Barevné, čiré, s pískovanými motivy, nízké a vysoké, variant skleniček na pití je mnoho.

U všech produktů najdete informace o objemu, materiálech a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.

Balón Balón
Kolo Kolo
Tropické lístky Tropické lístky
499 
By the sea By the sea
Daily Inspiration Daily Inspiration
Kolo Kolo
Listy máty Listy máty
Love yourself Love yourself
Splashing into Monday Splashing into Monday
Tygr v džungli Tygr v džungli
499 
Černá/Hořčicově žlutá Černá/Hořčicově žlutá
Černá/Růžová Černá/Růžová
Černá/Tyrkysová Černá/Tyrkysová
Krémová/Černá Krémová/Černá
Krémová/Tyrkysová Krémová/Tyrkysová
Krémová/Zelená Krémová/Zelená
363 
Černá/Hořčicově žlutá Černá/Hořčicově žlutá
Černá/Tyrkysová Černá/Tyrkysová
Krémová/Černá Krémová/Černá
Krémová/Tyrkysová Krémová/Tyrkysová
Krémová/Zelená Krémová/Zelená
393 
Oranžová Oranžová
Tmavě šedá Tmavě šedá
480