Zobrazuji všech 39 výsledků

Čaje a káva

Nastal čas na lok nějakého lahodného moku. Bylinné a ovocné čaje, nebo pořádně silná filtrovaná káva, vás postaví na nohy. Fyzicky a duševně.

Výběrové bylinné čaje a nápoje značky GoodWays vám zavoní okamžitě. Ať už se vydáte na výlet, nebo si budete čaj vychutnávat v klidu domova, zahřejí vás na těle i na duši. Můžete si vybrat čaj, který pomůže zlepšit vaši fyzickou kondici, pomůže od různých zdravotních neduhů, nebo vás večer odnese se do říše spánku a tajných snů.

Maximální energii vám dodá filtrovaná káva Drip it. Stačí vložit pytlík s kávou do hrníčku a přelít horkou vodou. Rázem máte k dispozici kvalitní a lahodnou kávu. Brazilská, kolumbijská, etiopská, nebo snad nějaká jiná? Není problém. Vybrat si můžete konkrétní typ, nebo mix káv.

A pokud nevíte, do čeho si naše sypané čaje a kávu připravit, určitě si vyberete v kategorii termosek či láhví na pití. Výběr je veliký.

Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme. Pánské i dámské peněženky máme v malíku.