Zobrazuji všech 27 výsledků


Obaly a pouzdra

Hledáte pro svůj telefon, tablet nebo notebook kvalitní pouzdro, které na jedné straně váš stroj ochrání a na druhé podpoří jeho styl? Pak vybírejte z ručně vyráběných kožených nebo vlněných obalů od světových i českých značek.
Zobrazit více
Výběr správného pouzdra nemusí nutně být utrpením na dlouhém týdny či měsíce. Vybrali jsme pro vás kvalitní ručně vyráběná pouzdra z kůže a vlny. Požitkář najde zalíbení v obalech z nejkvalitnější hovězí kůže od Crazy Horse Craft. V některých obalech je kůže doplěna 100% merino vlnou od německých oveček, maximálně šetrnou k vašemu zařízení. Další pouzdra z pravé kůže nabízí česká značka Fixed sídlící v Prostějově, kde své výrobky také ručně vyrábí.

Obaly na telefon mají různé designy, od klasických po kombinace s peněženkou na karty a bankovky. Na výběr máte obaly pro všechny modely Apple iPhonů a vybrané telefony Samsung. Vybere si tedy opravdu každý.

Pouzdra na notebooky a tablety nabízí skvělou ochranu vašich drahých zařízení. Do popředí se zde vedle bezkonkurenční kvality dostává také design - kůže a vlna dokonale hraje s utilitárním stylem MacBooků.

Moderní pouzdra myslí i na přírodu - volené materiály jsou šetrné k přírodě, recyklované nebo z přírodních materiálů jako je kůže nebo vlna. Zastánce životního stylu vegan a příznivce slow fashion nadchne syntetická "veganská" kůže, jejíž výroba, používání i likvidace je ohleduplná k životnímu prostředí. Navíc je syntetická kůže vhodná pro alergiky.

U všech obalů a pouzder najdete podrobné informace o materiálech, barvách a dalších vlastnostech – prostě vše, co je potřeba ke správnému výběru vědět. Kdyby vám nebylo cokoli jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s výběrem poradíme.